2733
2734
عنوان

شوهرم خیانت دیده..

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 30 پست
اصلا نباید با همچین آدمی ازواج میکردی

حالا که کردم..من نمیدونستم،تو دوستی هرچقدر پرسیدم دلیل جداییشونو نگفت،بعدا بهم گف

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش تفهیم کن قرار نیست تاوان اشتباه یکی دیگر رو شما بدی! 

شوهرت اسیب دیده، تروما داره؟ باشه قبول ولی خودش موظفه به فکر درمان خودش باشه 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2728
چند سال طول میکشه  فراموش کنه و طبیعی افسردگی بگیره باید انقدر بهش محبت کنی  

فکر کنم ۵ سال گذشته از اون قضیه،الان خیلی بهتره ها خییییلی،سرکار نمیرفت،همش تنها تو اتاقش بود،از وقتی با منه دیگ اینطوری نیست

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️

باید خودت و دیگران باهاش صحبت کنین و بهش بفهمونین عقایدش غلطه خودت تنها نمیتونی . 

اگر بتونیم چیزی که بهمون مربوط نمیشه رو نبینیم هم خودمون راحت تریم هم دیگران . 
برید مشاوره

نمیاد

اصلا قبول نداره که ب من شک داره،میگه من اگه به تو ذره اب شک داشتم اصلا باهات نمیموندم

همینو بگو عشق و حالشون با یکی دیگه کردن. مریضی روانیشون رو میبرن برا یکی دیگه 😏

دقیقا تازه مرده مطلقه هست با دختر مجرد جوون ازدواج کرده بجای اینکه به دختر محبت کنه دعوا میکنه چه پرو ان مردا

2740
نمیاد اصلا قبول نداره که ب من شک داره،میگه من اگه به تو ذره اب شک داشتم اصلا باهات نمیموندم

اسی جان تاپیک قبلی عکست مونده به بچه ها بگو گذارش بزنن تاپیک حذف شه 

البته اگه مشکلی نداری خواستم اطلاع بدم گفتم شاید یادت رفته 

اسی جان تاپیک قبلی عکست مونده به بچه ها بگو گذارش بزنن تاپیک حذف شه  البته اگه مشکلی نداری خوا ...

جدی؟آخه لینک رو زدم تا ۱ روز حذف بشه،الان مبگم گزارش بزنن

مرسی ک گفتی عزیزم

اصلا اشتباه کردی باهمچین مرد آسیب دیده ای ازدواج کردی

عزیزم این فرمایش شما کاملا صحیح هم که باشه چه دردی از استارتر محترم درمان میکنه ؟ لطفاً راه نشون بدین 

اگر بتونیم چیزی که بهمون مربوط نمیشه رو نبینیم هم خودمون راحت تریم هم دیگران . 

همسر منم تو زندگی سابقش خیانت دیده شکاک نیست ولی حس می کنم می ترسه منم بهش خیانت کنم،،هیچ محدودیتی کنارش ندارم ولی چند روز پیش ساعت ۱۰ اومدم خونه سوالای بنی اسرائیلی می پرسید،،حالا چند ساله از طلاقش داره می گذره،،به نظرم برین مشاوره شاید درست شد بعضیا بعد خیانت دیدن شکاک می شن،،بعضیا هم بعدش ترس از خیانت دیدن دارن.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2706