2733
2734
عنوان

شوهرم خیانت دیده..

629 بازدید | 30 پست

از عشق سابقش خیانت دیده،بنظرتون هنوز دوسش داره؟آخه اصلا نمیزاره من هیچ جایی برم تنهایی،ی جا برم عصبانی میشه داد و بیداد راه میندازه،همش افسرده س،من چیکار کنم بهم اعتماد کنه؟چیکار کنم اون دختره رو یادش بره؟😔

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️

ذلیل شه اون دخترو

_______👨‍🦳👩‍🦳                                                                ________👨‍👩‍👧                                                                     _________ 🤰                                                                  __________👰                                                                   ___________🙎‍♀️                                                                   ________👼     Life...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میترسه.. تو ی بادوم تلخ بخوری نمیترسی ی بادوم دیگ بخوری؟؟؟ فک میکنی همه تلخن مث قبلی

چون ی بار سرش اومده دیگ ترس تا ابد تو جونشه

احتمالا تازه ازدواج کردی

ی ۵ سال بگذره همه چی حل میشه و براش عادی میشه 

صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی 🌸❤️(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)......اول از همه باید بگم که : دعای نی نی سایتی ها واقعا میگیره قلب های نی نی سایتی ها خیلی پاکه من از دعاشون معجزه دیدم...💚 تو یه تیکه از قلب منی:) پس مهم نیست چقدر قهر کنیم و به هم اخم کنیم چون هم من هم خودت می‌دونیم بین ما تنها چیزی که عوض می‌شه شدت دیوونگیامونه. می‌دونی نزدیکت بودن مثل چی می‌مونه؟ مثل کاری که اردیبهشت با شکوفه های انار می‌کنه🪴🌸 مثل دادن دریا به ماهی های رنگی اکواریوم مثل قطره های بارون واسه غنچه های تازه  مثل کاری که نقاش با بوم سفیدش می‌کنه آره جون من، کلمات پیش دل ما پا افتاده ست شما برای من خیلی عمیق تر از دوستت دارمی🫀🫂

یادش نمیرع اون ی درد عمیق توی وجودش ولی بهش دامن نزن ک کاراشتباهی نکن ک بعدش توپشیمون بشی

سیدکوچولوی مامان سالم بیا بغلم نفسم.                خداجونم مراقب تودلیم باش این دفع سالم بغل 
2740
ذلیل شه اون دخترو

میگن شوهرم خیلی اونو دوسش داشته،ولی وقتی بهش خیانت کرده ولش کرده،حس میکنم بازم عاشق اون باشه

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️

به این دلیل نیست که اونو دوست داره یا هنوز به یادشه رابطه ی قبلی یکمی روش تاثیر گذاشته اگر ما هم یه رل سابق داشتیم که خیانت میگرد چه بخواییم چه نخواهیم توی روابط بعدی همیشه یکم شک میکنیم

سعی کن اعتمادشو جلب کنی بهش بگی دوسش داری همیشه باهاشی به مرور درست میشه اگرم نشد برید مشاوره 

خیانت از یاد آدما نمیره متاسفانه

پس کاری کن بهت اعتماد کنه نه که اون خیانت قبلی رو فراموش کنه

اصراری برای تنها بیرون رفتن نکن

به خرفاش گوش کن بعد از یه مدت از سرش میفته و البته دائم توی حرفات بگو که دوستش داری و بهش افتخار می کنی و از این جور حرفا

....
2706