2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده خیلییییی

129 بازدید | 22 پست

دارم داغون میشم هرگز هرگز هرگز فکرشم نمیکردم خدا بمن بچه کم هوش بده .دارم داغونم میشم .همش دارم بچه هامو دعوا میکنم یا گریه میکنم .احساس میکنم دیگه اینجوری نمیتونم ادامه بدم ..اخه من وهمسرم خیلی باهوش بودیم تحصیلات عالی با معدل عالی .چرا بچم اینجوری شده؟؟ پسر چهارسالم جز چندتا کلمه ناواضح حرف نمیزنه .هر چی هم یادش میدم .از اسم حیوونا گرفته تا شمردن و...همه چی سریع یادش میره ...گفتار درمانی هم میبرم .گفتار درمان میگه جز بچه های سخته ...اگر مدرسه عادی نره من سکته میکنم .خدایا چرا اینجوری امتحانم کردی من تحملشو ندارم😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مادر یعنی صبر  جز صبر و حوصله کاری نمیشه کرد عزیزم ایشالا کم کم جواب میگیری این حرفارو نزن تمر ...

اخه خدا که میدونست من کم صبرم چرا ؟؟؟؟!!!!!! دور وبرم پر از بچه های باهوشه اصلا این مدلی نه نداشتیم نه دیده بودم😭😭😭😭

2740
اخه خدا که میدونست من کم صبرم چرا ؟؟؟؟!!!!!! دور وبرم پر از بچه های باهوشه اصلا این مدلی نه نداشتیم ...

عزیزم خدا که باهات لج نداره 

دخترخاله همسرمم دخترش دنیا اومد مادرزاد نمیتونه راه بره الان ۹سالشه ولی همچنان دارن تلاش میکنن برای اینکه بتونه قدمی برداره تو هیچ کدوم دو طرفم کسی مشکلی این چنینی نداشته 

امیدشونو هنوز دارن 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

براش تو خونه تلوزیون و رادیو و‌موزیک زیاد بزار گوش کنه باهاش زیاد حرف بزنید تو جمع زیاد ببرش پارک جاهایی که بچه هم سن داره مهد خصوصا بزارش مهد شرایطم توضیح بده کم کم راه میوفته 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋