2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چربی گوشت زیاده . گوشتت گوسفندیه . یه مقدار چرخ‌کرده گوساله مخلوظش کن . به کتلتت هم یک مقدار آرد نخودچی بزنی کمتر جمع میشه

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2728

گوشت گوسفندی استفاده میکنی؟

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
بله ولی این جوری نیست که آب بشه جمع میشه و کلفت میشه. 

ب همین میگن اب شدن دیگه 

با گوشت گوساله قاطیش کن تا اینجور نشه 

ی سیب زمینی خیلی کوچیک هم بهش اضافه کن 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2740
بله ولی این جوری نیست که آب بشه جمع میشه و کلفت میشه. 

سیب زمینی ات رو کم میزنی. ضمنا آب سیب زمینی رو بگیر کنار بزار بعد از پنج دقیقه آب روش رو خالی کن نشاسته سیب زمینی رو هم بریز تو کتلت مشکل حل میشه.

سیب زمینی ات رو کم میزنی. ضمنا آب سیب زمینی رو بگیر کنار بزار بعد از پنج دقیقه آب روش رو خالی کن نشا ...

ممنون از راهنماییت. تقریبا برای 250 گرم گوشت چقدر سیب زمینی لازمه؟ 

مرسی عزیزم باشه فردا امتحان می کنم آن شالله خوب بشه

فدات خوب میشه گلم نگران نباش💚

سلام نشد تگت کنم گلم

شما هم هرروز نمیدونی کاراتو از کجا شروع کنی😟😟خونت بهم ریختس

بچت کلافت کرده نمیدونی چجوری رفتار کنی باهاش😖

نمیدونی امروز چی بپزی😢

بدو بیا تا باهم با انرژی بگم از کجاشروع کنی😍😍

ترفند خونه داری یادت میدم 🤩

ایده آشپزیام با عکسو فیلمش

مادرانه

🥳🥳

https://eitaa.com/rozmareham

باورت میشه اونایی که اومدن الان هرروز عکس میفرستن و پرازانرژی شدن

عکسو سوالات میزارم کانال

هرروز یه سوپرایز ازدست بدی ضرر کرد😯😯

ترفندخونه داریوآشپزی میخوای     https://eitaa.com/rozmarehash    ♥️  روی لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن♥️♥️    لینک کانال ایتام روزمرگی خانه داری اشپزی مادر فرزندی