2737
2739
عنوان

کیا آی یو آی تعیین جنسیت کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 210607 بازدید | 584 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خانما من کلی تحقیق کردم برای جنسیت فقط آی وی اف جواب میده هزینه ش شهر باشهر فرق داره اینجا حدود 8تومن میشه.به نظرم یا بسپارید به خدا یا آی وی اف کنید

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی

خودم سپردم به خدا حتی گفتم اگه دخترم شد دیگه اشکال نداره خواست خدا این بود که بچم پسربشه.اینو بگم که سه سال به هر دری زدم که پسر شه ولی نشد آخرسر توکل کردم به خدا وکاری انجام دادم که خدا برام خواست وشد ودلمون رو شاد کرد الحمدلله

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
این پست ها مال کیه؟ چرا کسی نیس کلی سوال دارم

هرسوالی داری بپرس عزیزم

2738

سلام بهار سبزه جان یه سوال داشتم لطفا جوابمو بده توی این تاپیکت که قبلا در مورد آیو آی تعیین جنسیت پرسیده بودی  میشه من رو هم راهنمایی کنی من یه دختر دارم وقصد آیو آی تعیین جنسیت دارم / میدونم که 100 درصد نیست ولی منم زورمو میزنم / تورو خدا کمکم کن و بگو کجا انجام دادی دقیقا کدوم بیمارستان و کدوم شهر من خرم آبادم اینجا امکانات نداره هر جا انجام بدن میرم اما تو که ماشاالله نتیجه گرفتی دوست دارم برم جایی که شما رفتی / خدا پسرتو برات نگه داره کمکم کن لطفا اطلاعات دقیق بهم بده/ لطفا درخواست دوستیمو قبول کن منتظرم

روزی که سونو وازینا دادم.رو 14 پریودی.دکترم گفت دوتا فولی سمت راست دارم 22و20.دوتاخم چپ.19و16..بنظرت ...

سلام عزیزم

به نظر من احتمال دوقلویی هست چون تیتر بتا در عرض ۴۸ ساعت بیشتر از دو برابر شده

وقتی بتا به بیشتر از ۱۵۰۰ برسه سونوی واژینال میتونه نشون بده

2706