2737
2734
عنوان

کیا آی یو آی تعیین جنسیت کردن؟

210510 بازدید | 584 پست
باراول باردارشدید؟جنس دلخواه شد ؟چند قلوشد؟
حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
فری جون منم میخوام انجام بدم بار اول میگیره

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فری جون بگو تروخدا من تاپیک زدم کسی ج نداد جنسیتشم خودت تعیین کردی؟؟

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

واقعا الی؟؟مگه میشه؟؟مگه با شناسایی این کارونمیکنن

2738
کجا رفتیییین

نه عزیزم پولو پس ندادن چون رضایتنامه میگیرن قبلش ای وی اف نیست که بگیم صددرصده معمولا با ای یو ای بچه پسر میشه وون اسپرمای قوی جدا میشن ولی گامت ایکس و ایگرگ قاطیه یه کم گامت های ایکس که عامل دخترزایی کم میشه ولی کامل حذف نمیشه
بله بنت الهدی تمام گامت های ایگرگ از اسپرم همسرتون جدا میکنن و با تخمکت لقاح میدن و بعد به رحم شما تزریق یا اصطلاحا کاشته میشه فکر میکنم هزینش بین 5 تا8 تومن باشه زنداداش منم میخواد چندماه دیگه انجام بده
2706