2737
2734
عنوان

طلاق

737 بازدید | 61 پست

دوستان لطفا بگید طلاق بگیرم یا نه 

همسری دارم خیلی وابسته به پدر و مادر اونقدر که هر ماه بخشی از حقوقش را بریزه به حساب اونا که تحویلش بگیرن وضعشونم خوبه خونه ،ماشین ویلا و باغ و حقوق بازنشستگی دارن اما خیلی خسیس و پولکیند اگر حمایت مالی بشند طرف را تحویل میگیرن مثلا بریم خونشون باید کلی وسیله ببریم وگرنه اصلا تحویل نمیگیرن حالا این همسرم به خاطر دخالت های زیاد همین خانواده منا پنج ساله آورده یه شهر دیگه اما از روزی که اومده ارام و قرار نداره ۶۰۰ کیلومتر فاصله دو شهره اما میخواد هر هفته یا دو هفته یکبار بره اونجا هر بارم زیر دو سه تومن خرج نمیکنه 

بقیشا الان میگم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کم نیار به همین روند ادامه بده،از سرش میوفته کم کم

معاشرت با دوستانتون و بیشتر کنید تا وقت خالی نداشته باشه

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
2740

تو تاپیکام توضیح دادم پدرشوهرم میگه هر چی من گفتم باید بگی چشم وگرنه قهر میکنه و باید کلی بزم منت کشی سه تا حاری دارم فقط با من اینجورین چون اون برادرشوهرام طرف زناشونند و پدرشوهرم میدونه جاریام ناراحت بشند دیگه رنگ پسرشونا نمیبینن اما شوهر من هر چی بهم بی احترامی بشه اصلا براش مهم نیست !!

تو هم خرج بذار رو دستش تا حساب کار دستش بیاد

عزیزم به من میگه الکی نرو تو این فازا بدبخت میشی میگم چرا مادرت هی وسیله خونه عوض میکنه میگه اون مجبوره عروساش میاند خونش تو کیا داری فامیل منا جز ادم نمیدونه 

حالا هم میگه تا اخر سال جمع کن بریم نزدیک پدر و مادرم میخواد هر روز بره خونشون و باز دخالت هاشون شروع بشه 

بددهن و فحاشم هست قبلا نزدیک اونا بودیم پدر و مادرم این شهرین که الان هستیم هر بحثی میشد میگفت همینه که هست نمیخوای به سلامت 

خیانت کرده 

نکات مثبتش هم یه خونه و ماشین داده اما اجازه اشتغال را ازم گرفت و هر روز خودش و خانوادش همین خونه و ماشینا تو سرم میزنن و میگن میخوای زندگیت درست بشه بیا خونه را پس بده 

اونجا هم گفت یا جمع کنه بریم نزدیک مادرم اینا یا طلاق 

حالا تاپیکاما بخونین پدر و مادرش فوق العاده پر توقعندد مثلا پدرشوهرم فهمید ماشین به نامم کرده قیامت کرد مادرم تازه فوت شده بودند مادرگیر مراسمشون بودیم این از خدا بی خبر دست از سر من و بابام بر نمیداشت که بیا ماشینا بزن به نام پسرم یا بابات پولشا بده 

2706