2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهلا جان ، در اینگونه موضوعات اغلب خانم ها اگر در مذاکره عادی با به نتیجه دلخواه نرسیدند، معمولاً مهریه خود را در ازای خواسته خود قرار میدهند ... این گونه تصمیم ها و این شیوه بسیار به اخلاقیات همسر شما بستگی داره ، که آیا واقعا بر روی وی تاثیر گذار میباشد و یا خیر و شاید همسر شما درخواست اعسار و یا تقسیط مهریه را داشته باشد و یا تمام و کمال مهریه را بپذیرد و پرداخت نماید و برای ندادن حضانت فرزند راهی برای شما نماند ؟؟ و میزان مهریه نیز در اینگونه موارد بسیار پر اهمیت میباشد که متاسفانه مهریه سنگینی نیز ندارید و امکان موفقیت با توجه به خصوصیات اخلاقی همسرتان که فرمودید ،بسیار ضعیف و تقریبا بعید به نظر میرسد . اما راههای دیگری وجود داره که بتوانید به نتیجه دلخواه برسید ، منتها طول مدت پروسه ، مابین یک الی دو سال به طول می انجامد و شامل یک پکیج کامل از اقدامات متفاوت حقوقی از تشکیل پرونده های مختلف برای ایشان و تامین دلیل های اخلاقی و امنیتی برای همسرتان میباشد که پرداخت هزینه زمانی و مالی آن شاید برایتان بسیار زیاد باشد ولی در صورت انجام این پروسه میتوان در پایان به موفقیت اطمینان داشت . اگر انتخاب شما این مورد است پیشنهاد میکنم تنها با چهار وکیل در ایران همکاری داشته باشید ( یا آقای محمود علیزاده طباطبایی و یا عبدالهاشم یعقوبی و یا آقای محمد یوسفی خلج و یا عبدالحسین زینالویی ) که هر چهار نفر آنها از وکلای سرشناس و دارای نفوذ زیادی برای احقاق حقوق هستند . اما نظر من جناب آقای محمد یوسف خلج هست و با جستجوی نام ایشان در اینترنت و یافتن شماره تماسشان میتوانید مشکلتان را با ایشان مطرح نمایید . هر چهار نفر این عزیزان در زمینه مباحث حقوق خانواده و حقوق تجاری و مدنی ، دارای تجربیات بالا و قابل تایید میباشند و اگر کاری برایتان مهم است سعی کنید به سراغ وکلای دیگر نروید چون به احتمال زیاد ، نتیجه جالبی برایتان به دنبال نخواهد داشت . خانم های عزیز ، توجه داشته باشند که هر وکیل دارای تخصصی است ، همانند اطبا و پزشکان . و شما نباید از چشم پزشکان انتظار درمان دندانهایتان را داشته باشید . البته که همه اطبای متخصص دارای اطلاعاتی از سایر رشته ها نیز میباشند اما آنها در حوزه های دیگر پزشکی دخالت نمیکنند ولی متاسفانه وکلایی صرفاً با گذراندن دوره کارشناسی حقوق و یا فقه در هر موضوعی ابراز فضل میکنند که دود آن بر چشم افراد جامعه میرود . من به تمامی خانم هایی که قصد به اجرا گذاشتن مهرشون را دارند و مهریه اونها بیشتر از 300 سکه است ، خارج از مبحث آنکه همسرشان توانایی پرداخت دارند و یا ندارند حتماً قبل از تصمیم گیری با یکی از این اساتید که از قویترین و بانفوذترین وکلای ایران در این زمینه به صورت تخصصی هستن مشاوره تلفنی و یا حضوری داشته باشند ، و من با اینکه جسارتاً دارای درجه آکادمیک بالاتری از آنها میباشم ، اما به جهت حساسیت اینگونه پرونده ها و بحث تاثیر زیاد موضوع ، در سرنوشت آینده خانم ها ، ایشون را در عمل برتر از خود میدانم و در این زمینه دخالتی نمیکنم .
تا بتونم با دانش اندک خود و بدون چشمداشت به سوالات حقوقی پاسخ میدهم
2731
خواهش میکنم . شهلا جان ، سایت وکلایی که گفتم را اگر پیدا کردی همینجا اعلام کن ، تا مابقی خانمها هم ازش استفاده کنن
سلام سوال من اینه که بعد از شکایت بابت گرفتن مهریه از همسر و اومدن حکم مبنی بر تعیین شدن نحوه و مقدار مهریه این حکم تا چه مدت اعتبار داره؟؟ (مثلا اگه من حکم رو داشته باشم ولی اقدام نکنم) و سوال دوم اینکه اگه حکم اومده باشه ولی به هردلیل مثلا گم شده باشه ایا راهی هست که دوباره برگه حکم رو به دست بیاریم؟
یک عمر تنهایی...
مامان کورش عزیز / در صورت صدور حکم مدنی و قطعیت پیدا کردن آن ، اگر محکوم له (خواهان) در خواست صدور اجرائیه نموده باشد و اجرئیه صادر شده شده باشد بصراحت مفاد ماده 168 قانون اجرای احکام مدنی مصوب 56 هر گاه از تاریخ اجرائیه بیش از پنج سال گذشته و محکوم له (خواهان) عملیات اجرائی را تعقیب نکرده باشد اجرائیه بلااثر تلقی میشود و محکوم له میتواند مجددا در خواست صدور اجرائیه نماید . اما احکام و آرای قضایی مشمول این قاعده نمیباشند و تا پایان مدت حیات طرفین ، قابلیت استنادی را دارند . و همچنین در صورت مفقود شدن رای ، شما میتوانید از دفتر شعبه صادر کننده رای ، درخواست صدور مجدد آن ، به هر تعداد نسخه ای که احتیاج داشته باشی را بنمایی و تنها باید هزینه برابر با اصل اوراق را به صندوق دادگستری پرداخت نمایی که میزان بسیار ناچیزی میباشد .
سلام خدمت سادات بزرگوار و عزیز که با دقت تمام به سوالات ما جواب میدن من سوالاتی خدمت شما داشتم اول در مورد صلح عمری میخواستم بپرسم آیا این صلح بعد از عقد در دفترخانه محضری قابلیت ابطال از طرف شخصی که اموالش رو صلح عمری کرده داره؟ یا نه مثل وکالت بلاعزل که یکطرفه قابلیت ابطال نداره این هم به همین شکل هست؟ ایا اگر ملکی صلح عمری شده باشد از طرف مادر به پسر و طرفی که صلح کرده (مادر)فوت کند باید برای انتقال سند رسمی به نام پسر باید مالیات بر ارث پرداخت شود یا نه جزء ارث حساب نمیشود؟
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2738
سکینه سادات عزیزم سلام سال نو بر شما مبارک .عزیزم یه سوال داشتم مهریه بنده 1355سکه بهار آزادی عندالمطالبه هستش . قصد دارم به خاطر پاره ای از مشکلات مهریه ام را اجرا بگذارم . آیا طبق قانون این روزها کل این مهریه به من تعلق می گیره یا 110سکه ؟؟؟ اگه سوالی دارید لطفا بپرسید .
طوطیای عزیز ... مهریه تا ریال آخر قابل دریافت هست 110 تا از طریق دادگاه خانواده و برای مابقی از طریق دادگاه حقوقی با ابطال تمبر 3 درصدی و یا اعلام اعسار (عدم توانایی پرداخت) و اثبات آن ( اثباتش توسط 4 شاهد و سایر استعلامات قابل اثبات است) ولیکن شانس اثبات اعسار 60 درصد است و من پیشنهاد میکنم اگر پولش را داری هزینه دادگستری را بپردازید اینکه میگن 110 سکه تنها قابل دریافت است ، منظور از طریق دادگاه خانواده است ..
2706