2733
2734

سلام من ۳۰ ساله ازدواج کردم و شوهرم اصلا مسئولیت پذیر نیست و در تمام این سال ها کل مسئولیت های زندگی گردن من افتاده، از همان سال اول ازدواج هر چند وقت یکبار با مبلغی پول از خانه خارج شده و تا وقتی پول تمام نشده برنمیگشت ، از خودش هیچ دارایی نداشته است به طوری که وقتی پسرم بیماری سختی گرفت شوهرم از خانه فرار مرد و یک سال برنگشت بعد از برگشتنش راضی به طلاق نشد، الان که پا به سن گذاشته ایم و بچه هایمان بزرگ شده اند ارثیه ای از طرف پدرش بهش رسیده، تصمیم دارد ان پول را بگیرد و باز هم برود تا پول تمام شود و برگردد، راهی برای اینکه این پول به دست او نرسد وجود دارد؟ مدارک قانونی از او دارم که بار ها خانه را ترک کرده تا پولش تمام شه، من دو فرزند دارم که یکی از ان ها دارای معلولیت است؛ میخواهم مانع این شوم که آن پول را صرف خوشگذرانی اش بکند. میتوانم برای او نامه محجوریت بگیرم؟ یا اینکه راه دیگری وجود دارد؟ممنون میشم اگه جوابمو بدید

سلام من ۳۰ ساله ازدواج کردم و شوهرم اصلا مسئولیت پذیر نیست و در تمام این سال ها کل مسئولیت های زندگی ...

سلام .من پیامت رو خوندم 

در خواست دوستی دادم لطفا قبول کن تا راهنمایت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خسته نباشید من تازه پیچتون رو دیدم من خانمی هستم 33ساله،ساکن شیراز ،3فرزنده دختر دارم شوهرم از اولی که ازدواج کردیم اعتیاد داشتن تا الان اوایل شیره وتریاک بوده الان حدودتو ده سال هست داره هرویین بعضی مواقع هم شیشه میکشه اصلا به خودش نمیرسه خیلی لاغر شده اصلا یه 1سالیهست رابطی زناشویی خوبی نداریم البته من تمایل ندارم چون همیشه کثیف بوده وبو سیکارو اینا میده حق طلاقم دارم الان یه6سالی هست میخواستم ببینم چطور میشه مهریه بگیرم بدون دردسر درضمن مشاوره رفتیم پیش قاضی هم رفتیم بهمون یه 2ماهی وقت داده خرجی هم درست نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید مهریه ام 700تا سکه است 

2731

دکتر طافی وکیل خانواده هستن . یکی از دوستان به من معرفی کرد و به خوبی از حقم دفاع کردن و تونستم مهریمو بگیرم . بسیار پیگیر و با خلاقهستن ایشون . شماره تماس دفترشون هم 02144872230 هستش . 

رزومشون هم تو سایت حامیان عدالت هستش

سلام سکینه سادات جان دختری22ساله هستم و شوهرم خیلی اذیتم میکنه بارها بمن گفته برو ونمیخامت 

الان جهیزیمو هم اوردم خونه پدرم و قراربود برم ومهریمو اجرابزارم مهریه من کلا 14سکه است فکراموکردم و بهیچ عنوان قصدادامه زندگی ندارم حالا سوالم اینه برای مهریه اگر وکیل بگیرم امکان داره ک بدون دردسر و زودتر جدابشم 

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

سلام من یه وکیل خوب تو تهران می شناسم (نمی دونم شاید تو سایر شهرها هم قبول کنند) خانم صمدزاده اگر اشتباه نکنم. تا حالا 2 بار برای امور خانواده و کیفری بهشون پرونده دادم و عاااالی بودند.هم خودشون پیگیر کار بودن و نیازی نبود ما هی خودمون تماس بگیریم و هم واقعا زمان و انرژی میزاشتن و دلسوز بودن  و خداروشکر هر دو پرنده رو به نفع ما رای گرفتن .

شمارشون رو پاک کردم ولی  لینک سایتشون رو براتون میذارم احتمالا شمارش باشه اونجا .

https://hamyanedalat.com/

سلام .من پیامت رو خوندم  در خواست دوستی دادم لطفا قبول کن تا راهنمایت کنم

سلام ببخشید شما وکیل هستین؟منم مشکل دارم میتونید راهتمایی کنید؟

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2740