2733
2734
عنوان

اسم دختر کدومش قشنگتره بذارم؟ نظرسنجی

| مشاهده متن کامل بحث + 2370 بازدید | 99 پست
اسم من مهشیده

خب اسم خودت ب دخترای دهه شصت و هفتاد میخوره 

ولی بچتو یه جوری انتخاب کن ب نسل خودش بیاد 

من نمیگم عجیب غریب بذار ولی مثل همسناش باشه بهتره بازم خودت بهتر می دونی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من هیچکدومو نپسندیدم متاسفانه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2731

عزیزم ی چندتا پیشنهادی بگم ناراحت نمیشی ؟

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
آندیا اسم تاریخیه‌  کمند  همتا  مهتا  آریانا  گندم نهال دریا  ...

ریشه ی اسم غزل عربیه

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
ریشه ی اسم غزل عربیه

آقا کنسله ..

با افتخار گــیلکم❤️اصالتم‌ را میرزا کوچک خان جنگلی، پروفسور سمیعی ، محمد نامجو ، دکتر آذر اندامی و.. فریاد میزنند 🌿 زنده باد ایرانم💚🤍❤️ما گیلکا یه ضرب المثل داریم ننم اَنَ دِ لَ چه مارغانه بزه مفهوم؛ نمی دونم این چه توطئه ای کرده حکایت خیلیاست!،،رشتِ کُرم ایته‌ دسته گولم‌ 🌿‌‹توتمام‌منی،تمام‌پیداوپنهانم تمام‌داشته‌ونداشته‌ام تنهایت‌نخواهم‌گذاشت تاآن‌سوی‌ابدیَت E❤️P...

دلان تیانا مانیسا

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

من با ۳۲ سال سن 

اون زمان مادر پدرم اسممو گذاشتن 

ابتسام 

تا ۵۰ سال دیگه هم شیک و ب روزه! 

بابا انتخاب اسم واقعا دقت میخواد 

اسمی که د مده نشده قدیمی نشه 

پایدار باشه شیک باشه ب روز باشه 

معنی زیبای داشته باشه