2737
2734
عنوان

اسم دختر کدومش قشنگتره بذارم؟ نظرسنجی

| مشاهده متن کامل بحث + 2278 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دختر همسایه ما هم تک فرزند بود چون تنها بود الان متولد ۷۵ شکمش چهارمش حامله ست تو یه زیر زمین تا ...

آخی طفلی چقدر تنها بوده ولی اون بچه ها هم گناه دارن 

باید بچه هاشم درنظر بگیره 

حالا پدربزرگ من زمان قدیم بوده و بینهایت پولدار 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
اره عزیزم معنیشم قشنگه پسرونشم چاوه هست 

بله قشنگه

البته استارتر اسمی با ریشه ی فارسی میخوان

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2728
اره خدایی از حق نگذریم 😂😍

😂😂😂

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

آناهیتا، آرمیتا، آناهید ، بهار ، باران ، ترنج ، رها

دلارام ، دریا ، ساحل ، مهسان، مهدخت

ماهنیا 

من با ۳۲ سال سن  اون زمان مادر پدرم اسممو گذاشتن  ابتسام  تا ۵۰ سال دیگه هم شیک و ...

بستگی به نوع سلیقه و اعتقادات  داره 

مثلا استارتر میخوان فارسی باشه و اصیل 

2740

به یکی دیگه از کاربرا هم گفته بودم این اسمو

آنیلا به معنی بخاطر اورده شدن و نامی

اگه این اسم رو برعکس کنی میشه اِلینا

افسوس از حال جوانی! شده ام حیران! شده ام فراری! نه خواهی روی! نه خواهی بمانی!کاش کمی عشق نجاتم میداد ازین زندگیه تکراری...ازین بی قراری که با یاده مرگ دگر نرقصم به تنهایی.