2733
2734
عنوان

درد شانه دخترم کمک

120 بازدید | 10 پست

سلام خانوما پریروز دخترم از رو مبل افتاده من تو حیاط بودم ندیدم که دقیقا چجوری افتاده  برادرش که هشت سالشه بهم گفت افتاد  بردمش دکتر عکس گرفت گفت چیزی نیست ضرب دیده ولی درد داره مثلا خوبه ولی تا تکون میده خودشو یا شونه اش تکون بخوره گریه میکنه یک سال ونیمه است 😭😭 میترسم شونه اش مویه ایی چیزی نکرده باشه مویه تو عکس دیده میشه ؟ نمیدونم چی کار کنم میخام فردا دوباره ببرم دکتر یه عکس دیگه بگیره ولی باز شنیدم عکس بخاطره اشعه اش خوب نیست برا بچه 

خب دررفته .

ببر در رفتگی بندازن 

منم از پله افتادم کتفم خورد . در رفت .

در عکس و.... هیچی نشون نداد . گفتن ضرب دیده .

درد میکرد .  یه  دررفتگی   و شکسته بند پیدا کردم رفتم  انداخت جاش. الان هم هر دو سه ماه یه بار درمیره  درد میگیره  بازم میبرم میندازن سر جاش.

دتتر تو هم شونش دررفته .  

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بلا دوره ان شاالله عزیزم مو برداشتن هم تو عکس مشخصه نگران نباش گلم

نه . کتف من دررفته بود . در هیچ عکسی نشون نداد.

دکتر هم گفت فقط صرب دیده هیچی نیست .

الان هردو سه ماه یه بار بازم در میره . میبرم  شکسته بند . میندازن جاش همونجا دردش تموم میشه 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2738
شانه اش قسمت نزدیک به گردنش یکم ورم داره ولی دستشو تکون میده فکر نکنم در رفتگی باشه

شانه جاریم هم در میره همش.

البته  بازم ببری نشون بدی خوبه .