2733
2739
عنوان

مامانم خوابیده خونه من میخوام بیرونش کنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 42 پست
به تو نمیدن به پسرعموت میدن چرا ؟؟ حالا وضعشون خوبه ؟؟

اره خیلی وضعشون خوبه

چون اون پسره من دخترم،فک میکنن ب داماد بدن پرو میشه با اینکه شوهرمم پسرعمومه

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا ول کن بزار یه دیقه بخوابه بنده ی خدا 

بعدا باهاش قشنگ صحبت کن 

من تاپیکات نخوندم 

ولی بنظرم هر چه میتونی با ملایمت و اینا بگو برات بخرن 

اگر گف کمد بفروش بگو بیایین ببرین خودتون بفروشین برام بخرین من نتونستم بفروشم

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
بخدا دیگ دلم خونه،ن چرخ گوشت دارم ن ابمیوه گیری،ن حتی کمد درست حسابی،کمد محردیمه و داغونه،بهشم میگم ...

با این گرونیا ن میوه گیر میاد ن گوشت دیگه هر کیم داره رد کرده رفته  بدرد نمیخوره 

2740
مامانت اینا میریزن حساب پسر عموت ؟چرا؟

پسرعموم ی زمانی سری تو سرا داشت واسه خودش،ولی منو خیلی اذیت کرد،باعث شد روانه تیمارستان بشم،الان خودش زندانه ابنا تند تند براش پول میریزن لنگ نمونه

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
خسیسن؟ مشکلشون چیه؟ تک فرزندا که از لحاظ مالی خیلی اوکی هستن

فکر میکنن اگه برای من جهیزیه بخرن برای شوهرم خرین

با این گرونیا ن میوه گیر میاد ن گوشت دیگه هر کیم داره رد کرده رفته  بدرد نمیخوره

این چ حرفی درسته گرونیه ولی تک فرزند پدر مادر پولدار هیجی بهش ندادند 

نکنه دختر قاطی اولاد حساب نمیشه؟؟ نکنه فقط پسر بچه آدمه؟

بخدا دیگ دلم خونه،ن چرخ گوشت دارم ن ابمیوه گیری،ن حتی کمد درست حسابی،کمد محردیمه و داغونه،بهشم میگم ...

یخچال؛ لباسشویی؛ تلوزیون؛ جاروبرقی؛ سرویس خواب و....

اینا رو چیکار میکنی؟ خریدی؟

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
یخچال؛ لباسشویی؛ تلوزیون؛ جاروبرقی؛ سرویس خواب و.... اینا رو چیکار میکنی؟ خریدی؟

بخچال شوهرم خرید تلوزیونم تا ۴ماه نداشتیم یکی از اشناها دید نداریم کادو داد بهمون ولی هیچ کدوم اینایی ک گفتی رو ندارم

2706