2733
2739
عنوان

خانومای عزیز ی دای دارم ترنسه

1521 بازدید | 43 پست

اینکه من توشهرغریب کسی روندارم ن مادرن پدر ن بچه همع قیدموزدن چون طلاق گرفتم کسی بامن حرف نمیزنه اینکه دای م از شهرم دزدکی اومده خونه م منم نمیدونستم رابطه میزاره بااین اون همیشه میره بیرون بعدش نمیخاستم ازپیشم بره تااینک گف دوس پسردارم میرم پیشش رابطه فلان داغون شدم گفتم نرو اینا دیگ چیه گفتم شوهرم بفهمه درموردم بدفک میکنه میخام پیشم باشه ولی ازطرز حرکاتش خوشم نمیاد ازسر دلتنکی خودم نزاشتم بره امشبم رفته نمیدونم باکی منم کسی رونمیشناسم همه رفیقای شوهرم هستن برن ب شوهرم بگن چی بنظرتون چیکارکنم ازسر دلتنگی خودم نزاشتم بره این میخاد عابروموببره 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

این داییت از هر سمی خطرناک تره . پرتش کن از خونه آت بیرون . تنهایی و غربت شرف داره به داشتن همچین هم خونه ای 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

شما که طلاق گرفتین چه ربطی به شوهر سابقتتون داره که چی در مورد تون فکر میکنه؟ داییتون کار و بار نداره تو شهر غربت دنبال دوست پسره ؟ شکمش رو چطور سیر می‌کنه تو غربت ؟

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706