2737
2739

سلام بچها بیاید تجربمون از چیزهایی که واقعااااا خوب بودن برامون بگیم چه ماسک صورت چه مو چه بهترین وسیله آرایشی که پوستمون عالی کرد 

چه قرص لاغری و.... 

اول خودم میگم بچها آب پیاز و سیب زمینی و تخم مرغ برای موهای من عالییییی بود هر چه قاطی میکردم دوسه ساعت میزاشتم بمونه و نایلون میکشیدم رو سرم.... ماسک تخم شنبلیله هم عالیه هه تخم شنبلیله پودر میکردم خیس میکردم با جوراب ژلش میگرفتم میزاشتم از بین همه چیزایی که انجام دادم این دو ماسک برام عالییی بود 

برای جوش صورت تعریف ضد جوش بالانس شنیدم میخوام بخرم بچها بیاید بگید برای لاغری و خوش اندام بودن پوست صورت و مو چیکارا میکنید؟؟؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
منم لک دارم بهم ضد لک نوتروژینا معرفی کردن نمیدونم خوبه یا نه

پوست با پوست متفاوته.شاید روی شما تاثیر مثبت داشته باشه روی یکی هیچ تاثیری نداشته باشه

اگه دلت راضیه دعای خیرتو راهیِ زندگیم کن💜
لطفا ی سرم آبرسان برای پوست چرب معرفی کنید بین اوردینری و بالانس موندم

اوردینری خوبه ولی خوب قیمتش بالاست اگه پولش برات مهم نیس اوردینری بخر اگه هست بالانس که مناسب تره هیالورنیک اسید

اوردینری خوبه ولی خوب قیمتش بالاست اگه پولش برات مهم نیس اوردینری بخر اگه هست بالانس که مناسب تره هی ...

اوردینری چند نفر گفتن جوش زدن بالانسم بعضیا راضی بودن بعضیا گفتن تاثیری نداشته دیگه موندم چی بگیرم

من برندایی که برای پوستم راضی بودم 

اوردینری 

بالانس 

گارنیر 

نیتروژینا 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2706