2733
2734
عنوان

با خودم چیکار کنم

250 بازدید | 11 پست

بچه ها چند وقت پیش شوهرم مادر و پدرشو برد مشهد...من اون تایم وقتم ازاد نبود و نمیتونستم باهاشون برم...منم دیدم خب اون پیرزن و پیرمرد گناه دارند...برن و منم دعا میکنن...

ولی

در ناخوداگاهم داغوووونم...انگار کینه گرفتم از شوهرم که چطور برنامه هاشو جابجا نکرد تا تایمی بشه که منم بتونم برم... از درون دارم میترکم...هر موقع دعوامون میشه اون چند روزی که نبود یادم میاد و قلبم میشکنه...چجوری با خودم کنار بیام؟ میدونم کارم درست بوده که اجازه دادم بره ولی درونم ناراحته!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سفر مشهد برنده شدم ولی بخاطر اینکه همسرم واسه بیماری پدرش مرخصی گرفته بود ،شرکتشون بهش اجازه مرخصی نداد منم چون پسرم کوچیک بود نمی‌تونستم تنهای با پسرم برم ،متاسفانه جایزه ام سوخت همش تقصیر همسرم بود ولی به روش نیاوردم چون حتماً آقا نطلبیده و نشده برم 

2728

اگه راضی نبودی باید همون موقع میگفتی سعی کن رها کنیون دیگه گذشته

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740

عمرا یادت نمیره، هرچقدرم واسه خودت توجیه کنی فایده نداره

فقط زمان میگذره کمرنگ میشه

منم یه اتفاق تقریبا مشابه برام افتاد یادم نرفته و مثل یه زخم ته قلبمه حتی نسبت ب شوهرم سرد شدم