2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سنجش اجباری از طرف آموزش و پرورش نداره ، ولی خود مدرسه ها معمولا قبل از ثبت نام یه مصاحبه میگیرن از بچه . برای چشم پزشکی هم که هر سال یه زمانی تبلیغ میکنه برای بچه های 3 تا 6 سال که بیان . چیز دیگه ای نیست

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2740
سنجش اجباری از طرف آموزش و پرورش نداره ، ولی خود مدرسه ها معمولا قبل از ثبت نام یه مصاحبه میگیرن از ...

ممنونم عزیزم بله اون بینایی رو امسال بردم ،حالا مهد برم برای ثبتنام یا مدرسه؟

ممنونم عزیزم بله اون بینایی رو امسال بردم ،حالا مهد برم برای ثبتنام یا مدرسه؟

اگه مدرسه خوب پیدا کنی که سال اول هم همونجا میخوای بذاری بهتره چون هم بچت با محیط آشنا میشه و کلاس اول دیگه عادت کرده و جدید نیست براش ، هم با محیط و قوانین مدرسه آشنا شده که خوب با مهد خیلی فرق میکنه . از اون طرف مدرسه های خوب معمولا برای کلاس اول از پیش دبستانی های خودشون شروع میکنن به ثبت نام اگه جا اضافه اومد از بیرون میگیرن ، اینجوری خیالت راحت تره

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

عزیزم مامان من مدیر مدکودکه ب خاطر همین جواب میدم

اون سنجش برای بچه هایی هست که میخوان برن کلاس اول

دوستان مادر بنده مدیرمهدکودک هستن، خودمم یه دوره پیششون کار کردم، اگر سوالی هست در حد توانم میتونم کمک کنم  منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی مفروش خویش را ارزان که تو بس گرانبهایی

من پسرم امسال میره پیش دبستانی 

بردمش سنجش اونجا گفتن چرا اوردیش خیلی زوده 

ما برای پیش سنجش انجام نمیدیم 

البته دیگه واسه پسرم انجام داد

ولی گفت بچه پیش دبستانی امادگی سنجش نداره نباید بیاریش 

و

2706