2733
2734
عنوان

چرا من باید حساب کنم مگه شوهرم

348 بازدید | 28 پست

چرا وقتی با دوستام میرم بیرون و‌کافه و هرجا

چون من حقوقم بالاتر از بقیه اس انتظار دارن من حساب کنم.

یعنی نمیگن تو حساب کن ولی میگن تو مادر خرج شو حساب کن بعدا برات کارت ب کارت میکنیم.ولی از ۱۰ بار بیرون رفتن ۴ یا۶ بارشو‌میدن بقیشو هی مثلا یادشون میره.خب منم روم نمیشه بگم بهشون یاداوری کنم.ولی خب من همون پولو میتونم به چهارتا نیازمند کمک کنم.نه پول کافه و رستوران دوستام.ا

حتی حقوقم صد میلیون ام باشه خب چرا باید بدم.خسیس نیستم ولی احساس میکنم خر فرضم کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفیقای منم همین بودن بازخوبه براتو چن بارشو میدن برامن هیچوقت ندادن درکمال پرویی همه چی هم سفارش میدادن🤣🤣🤣

❌لایک نکنیدلطفا❌❌                                           
2731

دقیقا خر فرضت کردن 

آتلیه انلاین_ادیت عکس با کمترین قیمت / چاپ رو تیشرت و ماگ و پیکسل و تابلو فرش  و چاپ عکس موبایلی  / عکس هایی از کوچولوتون دارین که  پشت صحنه خوبی ندارن؟ عکساتون با لباس های خوبی نیست ؟ از نی نی ها ماه‌گرد نگرفتی ؟ تولده نه کیک خریدی نه لباس ؟ اصلا نگران نباش فقط با ۲۰ هزارتومن عکس هارو آتلیه ای تحویل بگیر با هر بک گراندی که  دوست داشته باشی ( افراد نیازمند تخفیف ۵۰ درصدی ) 

بگو دوستان حساب دفتری تموم شد نقد حساب کنید

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2740

رک و راست بهشون بگو علاقه‌ای به مادر خرج شدن ندارم تو حق داری

ولی اونا حق ندارن بابت این ازت ناراحت شن

یعنی من اینجوری‌ فکر میکنم 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

رفت و آمدت رو کم کن یا بگو کارتم رو جا گذاشتم یا موجودیم کمه یه چند بار بگو تا جا بیفته

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

اره دقیقا خر فرضت کردن توام نمیگی اونا فک میکنن خیلی پول داری و بازم این کار میکنن

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

حق با شماست عزیزم، دوستات سواستفاده میکنن، اینبار بگو مادرخرج نوبتی باشه، اسم یکیو بیار خودتو بکش عقب

خبری خوش …. کاش بدهد کسی …… گهگاهی.     هرچه تبر زدی مرا زخم نشد، کاربری جدید شد 😊
2706