2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برا دندونش نظری ندارید؟یکسالگی بردمش ازمایش کم خونی داشت دکتر قطره میم هم اضافه کرد چون زیاد شد دندوناشم سیاه کرد با اینکه با اب قاطی میکنم از روشم با گاز استریل و ابلیمو پاک میکنم بازم سیاه شده
الم یعلم بان الله یری.آیا نمی بینی که خدا می بیند؟
عزیزم بستگی داره چی به ارث برده باشه من پدربزرگم کوتاه بود،مادربزرگمم بلندنبود،داییم قدش شد١٨٠!! چون دایی هاش بلندهستن،مخصوصا یه داییش ماشالله درشت وبلند بود که شهید شد من خودم،پدرم ١٧١ایناست،مادرم١٦٠اینا،خودم شدم١٦٦،میگن به داییم رفتم ،ولی خواهرم١٥٥!!داداشم ١٧٠!! ارث خیلییی مهمه
2740
پس خیلی حرص نخورعزیزم ک مث من که شوهرمنم کوتاهه خیلیی اذیت میشی،همش دعامیکنم دخترم کوتاه نشه،تا الان ک شکرخدا خوب بوده اما اینم بگم ورزش بسیارموثره،خیلی میتونه کمک کنه من به دخترم خیلی بادوم میدم خودمم بارداریم خیلی خوردم بچم ب دنیا اومد ٢،٨٠٠بود وزنش!!!قدش ٥٢ شکرخداخیلیی خوب بود قدش باتوجه به وزنش
نه بهار جون ولی بهتره داده بشه من قطره اهن ایرانی نیم میل میدادم به اصرار خودم ازمایش دادم کم خون بود دکتر گفت اهنشو یک میل کنم روزی 2/5میل هم قطره میم بدم حالا چندروز دیگه بازم میبرمش ازمایش ببینم چطور شده
الم یعلم بان الله یری.آیا نمی بینی که خدا می بیند؟
2706