2737
2739
عنوان

تو سن ۳۰ سالگی فهمیدم اختلال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3260 بازدید | 141 پست

یه روشی بود میگف موقع که میخواستی خیال پردازی کنی چشماتو ببند فقط به صداهای اطراف تمرکز کن مثل صدای ماشین صدای پرنده بیرون خونه .... ۱۵ دقیقه اینجوری کنی مغزت سبک میشه و خیال پردازی ک میخواستی بکنی یادت میره تمرکزت میاد رو دنیای واقعی

عاشق آقای معلم♡⛔لایک نکن⛔رتبه برتر تجربی ام سوال کنکوری داری بپرس ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکرکنم غادی نیست

تازه فهمیدم افسرده نیستم😄فقط درگیر عادتهای غلط شدم 🥺قانون ۲۱رو اجرا میکنم😁۲۱روز ترک عادت غلط 💪بعد بشه ملکه ذهنم😅راستی رمز آرامش فقط همین یه جمله اس کاری رو که قراره بکنی بکن و خودتو خلاص کن🫰
2742

بنظرم یه حرفه رو جدی ادامه بدی هم تاثیر داره و این که این اینستاگرام کوفتی که همه توش زندگیشون رویاییه هم تشدید کرده این موضوعو اگه تو سوشال مدیا های این شکلی هستی یه مدت لفت بده ازشون

عاشق آقای معلم♡⛔لایک نکن⛔رتبه برتر تجربی ام سوال کنکوری داری بپرس ❤
2740

تومنی یا من توئم،🤣🤣🤣🤣🤣منم خیال پردازی میکنم ولی واسه من تنوع داره خخخ

درخواست دوستی ندید لطفا با تشکر،🙏🤗.دعای همیشگیم....سلامتی همه خانوادم،خوشبختی بچه هام،خوشبختی خودم.ی خونه سه اتاق خوابه.ی ماشین خوشگل،😍
نه واقعیت اصلا فکر نمی‌کردم چیز بدی باشه تازه خدایی روم نمیشه به کسی بگو حتی روان شناس 

روانشناس کارش همینه 

اصلا خجالت نکش  

من یه اختلال گند تر دارم روم نمیشه با این سن ب کسی بگم 😑

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
چی کار کردی مثلا 

دیگه انجام ندادم دیگه ذهمنو به چیز دیگه مشغول میکردم بعضی وقتا انقد گوشی میگرفتم دستم قبل خواب که بهش فکر نکنم بیهوش میشدم خودم نمیهمیدم کی خوابم برده الانم هنوز خیالپردازی میکنما ولی خیلی کمترش کردم 

نه واقعیت اصلا فکر نمی‌کردم چیز بدی باشه تازه خدایی روم نمیشه به کسی بگو حتی روان شناس 

منم اینطوری بودم وقتایی ک باشوهرم ب مشکل میخورم شروع میشه ت خیالم مجردم و مستقل و تازه وارد رابطه عاشقانه میشم بعد ب خودم میام میبینم واقعیت چیز دیگه ایه سعی میکنم بهش فکر نکنم از خدا هم کمک میخوام

2706