2737
2739
عنوان

تو سن ۳۰ سالگی فهمیدم اختلال دارم

3240 بازدید | 141 پست

آقا من خیلی خیال پردازی میکنم اینقدر بعضی وقت ها مثلا کارم رو ول میکنم میرم پی خیال پردازیم مثلا تو خیالم با شوهرم روابطم یه جور دیگست اینقدر که شوهر خیالیم از خود واقعیش بیشتر دوست دارم یا محبت واقعی شوهرم بهم نمیچسبه حتی بعضی شب ها تا صبح میشینم خیال پردازی میکنم گاهی هم خیال پردازی میکنم طلاق گرفتیم بعد غصه میخورم گریه میکنم دیگه تو واقعیت هم خودتون تصور کنید با شوهرم چه جور میشم خیلی مزخرفه از کار و زندگی آدم و میندازه کسی مثل من هست ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

حتما پیگیر درمان باش این هم افسردگیه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

حالا تو دورانه دبستان همکلاسیم رفت پای تخته انشاشو خوندنوشته بود درسته دنیای بدی داریم اما من تو ذهنم دنیای بهتری میسازم دنیایی که همه توش شادن........ من ازاون موقع کلا رویاپردازشدم چون اززندگیم ناراضیم تو ذهنم یه آدم موفقم روانشناسم رفتم فایدع نداش

باش اصن حق باتوعه👏
2706