2737
2739
عنوان

تیرویید پرکار دربارداری😢

1382 بازدید | 24 پست

عددش ۸صدمه خیلی نگرانم ،امروز فهمیدم دکترمم اصلا جواب نمیده،چیکار کنم حالا،کسی بوده تو بارداریش تیروییدش پرکار باشه ولی بچه ش مشکلی نداشته باشه،نگرانم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو هر۳ بارداریم اینجوری بودم گلم

نگران نباش

دوتای قبلی که الحمدلله هم سالم هستن هم خودش خوب شد هبچ قرصی هم استفاده نکردم

ولی این سومی آخرین آزمایشی که دادم هنوز پرکاره

ولی خب دیگه آخرامه

فقط یه مقدار اذیت داره...هم خستگی هم ضعفت بیشتره تپش قلب و تنگی نفسم اضافه کن...ممکنه وزنم کم کنی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2742
ممنون عزیزم.آخه عددش خیلی کمه،شما یادت نیست عددش چند بود؟

مال من کمتر بود فکر کنم

ولی آخرین بار یکم ببشتر شده بوده ۲۵صدم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

کلا نگران نباش

نهایت دکتر بهت مبگه قرص مصرف کنی

ولی من میگم طبیعیه چون بارداری و خودش درست میشه

2738
ممنون که وقت گذاشتی جوابمو دادی.دعا کن برام عزیزم.ان شاالله شمام نی نی تونو به سلامت بغل کنی.

همچنین گلم

حالا میگن تیروئید پرکار ریسک زایمان زودرس داره😬 درصورتیکه من دومی رو ۴۲ هفته زایمان کردم😎

همچنین گلم حالا میگن تیروئید پرکار ریسک زایمان زودرس داره😬 درصورتیکه من دومی رو ۴۲ هفته زایمان کرد ...

جدی؟ 😁واقعا یه جیزایی میگن آدم شاخ درمیاره،خدا حفظشون کنه نی نی هاتو که از استرسم کم کردی.تا شنبه برم دکتر ببینم چی میگه

جدی؟ 😁واقعا یه جیزایی میگن آدم شاخ درمیاره،خدا حفظشون کنه نی نی هاتو که از استرسم کم کردی.تا شنبه ب ...

خداروشکرررر

آروم باش خیره گلم

من تو هر۳ بارداریم اینجوری بودم گلم نگران نباش دوتای قبلی که الحمدلله هم سالم هستن هم خودش خوب شد ...

سلام خانومی 

ان شالله بارداری بی خطری داشته باشی و نی نی سالم بیاد بغلت

شما چه دارویی واسه پرکاری استفاده کردین؟؟هفته چند بارداری متوجه شدین که تیروییدتون پرکاره؟؟

استارتر کار خداست من تاپیکتو دیدم لطفا سری برو پیش دکتر غدد ب هیچ وجه من الوجوه پشت گوش ننداز خواهش میکنم

بزرگوار خواهش میکنم لایک نکن. لطفا وقتی به کسی  تو نی نی سایت راهکار میدید برای زندگیش، حواستون ، ب کلمه کلمه جمله هاتون باشه چون توشه میشه برای اخرتتون. زبان ۵ سانت گوشته ولی هفتاد گناه رو یک تنه  میتونه انجام بده پس حواستون ب زبونتون باشه

استارتر خواهش میکنم منتظر دکتر زنانت نمون... یه بچه ام یه بچه اس ک من بتونم براش کاری کنم، عزیژ اگ تهرانی ادرس دکتر غدد بدم این دکتر زنان فکر بچه منو شما نیستن... دکتر خیر ندیده منم ب من اهمیت نداد

بزرگوار خواهش میکنم لایک نکن. لطفا وقتی به کسی  تو نی نی سایت راهکار میدید برای زندگیش، حواستون ، ب کلمه کلمه جمله هاتون باشه چون توشه میشه برای اخرتتون. زبان ۵ سانت گوشته ولی هفتاد گناه رو یک تنه  میتونه انجام بده پس حواستون ب زبونتون باشه
2706