2752
2734
عنوان

خواستگاری قبلی همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2424 بازدید | 114 پست
ببین مردا ادمای بچه این. عشق اولشون هیچ وقت پاک نمیشه.  نکنه از لجت رفته با دوستت

فکر نکنم

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

با شوهر اولم بله حتی با اینک میدونستم باهاش رابطه داره و درموردش با هم حرف هم میزدیم و میگفت دوتا بچه هم داره میخوای باهاش حرف بزنی اگ دوس داری بزنگم باهاش حرف بزن چون اون خیلی مشتاقه  و اینجور حرفا

حالاکه حرف من اینه ک اصلا گارد نگیر و مهم نباشه برات حداقل از نظر شوهرت چون باعث میشه خودش کم کم کارشو بزاره کنار ولی اگ جبهه و گارد بگیری و اهمیت بدی عمق فاجعس چون شوهرت فکر میکنه گوهره نایابی و تو مونده اونی فقط میدونی چی میگم؟؟. مغرور میشه و بیشتر جذب دخترا و زنای دگ میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چقدر به این فک کردم به اینکه دوست من که شرایطش از من بدتر بوده اینقدر براش ناز کرده و آخرشم گفته ن ...

اصلش همینه ب حرفای دیگران هم توجه نکنیا گلم اصل زندگی ابراز محبت گرم و صمیمی عاشقانه هستش ک هرکسی نصیبش نمیشه🐒 همیشه ب چیزای مثبتش فک کن 

ولی اینکه نگه داشته با همون شرایط گذاشته من ببینم نشون این نیست که نخواسته چیزی از من مخفی کنه؟

بله دقیقا همینه تو باید خوشحالم باشی ک شوهرت هیچیه هیچیه هیچی رو حتی گذشته ای ک توش چیزی نبوده رو مخفی نکرده و تا آخر عمرم نمیکنه🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛

به نظرت الان بگم پاک کنه، برای روحیه خودم بهتره؟ یا شاید پاک کنه بازم همینطوری باشم تاکید می‌کنم چن ...

این ته صداقت و دوست داشتن تورو نشون میده اینک خیلی باهات صادق و اینک دوست داره و از همه مهمتر مهربونه باهات بعدشم مردا با زنا خیلی فرق دارن تو عشق اینو بفهم چون طرف میبینی هزارتا دوس دختر داره الکی هزارتا حرف و قول و خواستگاری های دروغین ولی ته تهش و در اخر میره بهترینشو میگیره و ادامه زندگیشو با اون تقسیم میکنه و همیشه در کنارش احساس خوشحالی میکنه و ابراز عشق واقعی رو با زنش میکنه و دقیقا هر حرفی بزنه واقعیترین حرفا هستش ک بهت میگه مطمئن باش و الکی خودتو درگیر نکن🦚🦚🦚

میدونی من مدلم اینطوریه که مدام دلم میخواد اینطور وقتا از زبون همسرم بشنوم که نه من رو فقط میخواد ی ...

عزیزم مردا مث زنا قدرنشناس نیستن البته بعضی زنا  مردا زنشو ک تو سختی پا ب پاشون بوده رو هیچوقت لحظه ب لحظشو از یاد نمی‌برند و اگ هم اینجوری بشه طرفو با یک حرفشون لهش میکنن میدونی؟؟؟؟

گفتم که ما زنا هممون اینجوری هستیم دوست داریم مهم ترین و بهترین بودنو از زبون  شوهرمون بشنویم ح ...

ببین الان دوباره دید تو فکرم

پریود هم هستم این دفعه با کوچکترین چیزی اشکم در میاد

تا پرسید چی شده باز زدم زیر گریه

و بهش گفتم من هنوز تو فکر توییتها هستم

همون موقع گوشی اش رو برداشت گفت کجاس پاک کنم با تاریخ دقیق گفتم بهش :))

گفتم وااا حتی حفظی؟!

خودش اصن یادش نبود

تعداد توییتهاش خیلی زیاده در حد 2هزار!

گشت و پیدا کرد و پاک کرد

بعد حوصله اش نمیکشید بقیه رو پیدا کنه چون قندشکن هم یاری نمیکرد چندان

گفت اصن میزنم کل اکانتم رو بپرونم

که گفتم نه لطفا

گفت باشه اگه پیداشون کردی بقیه اش رو بفرست که پاک کنم

و فکر کنم دیگه ماجرا تموم شد

الان حسم بهتره

اصلش همینه ب حرفای دیگران هم توجه نکنیا گلم اصل زندگی ابراز محبت گرم و صمیمی عاشقانه هستش ک هرکسی نص ...

میفهمم چی میگی و مرسی که نوشتی

ولی گاهی تو بعضی تایمها آدم کلا منطقش رو از دست میده :(

عزیزم من بودم با همچین شخصی ازدواج نمیکردم

ولی شما وقتی مشکلی نداشتی و با دونستن ماجرا اینکارو کردی دیگه حساسیتت الآنت خیلی بیخود و بی معناست

دیگه هیچ تاپیکی اینجا نمیزنم،اینجا هم مینویسم که اگه روزی یادم رفت و زدم سریع چشمم بخوره بهش!

کاش دغدغه هایه منم همینجوری بود 💔

مهم اینه الان واسه شماست 

چرا خودتو عذاب میدی اخه

فراموش کن 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2706