2737
2734

من ۳ تا بیمار ام اس میشناسم که راحت دارن زندگیشونو میکنن و با ادم عادی فرقی ندارن راستش. همه هم مثل بقیه باهاشون رفتار میکنن. ام اس اونقدرا هم خطرناک نیست که عوام معتقدن. طول عمرشون تقریبا مثل ادم عادیه در ۹۰ درصد مواقع 

من ۳ تا بیمار ام اس میشناسم که راحت دارن زندگیشونو میکنن و با ادم عادی فرقی ندارن راستش. همه هم مثل ...

خدا از دهنتون بشنوه از صبح سه بار خون دماغ کردم از بس حرص خوردم همینطور خون فواره میزنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا از دهنتون بشنوه از صبح سه بار خون دماغ کردم از بس حرص خوردم همینطور خون فواره میزنه 

خب باید از استرس دوری کنی عزیزم. ادم سالمم استرس بهش وارد بشه بدنش داغون میشه. شما باید یکم بیشتر از بقیه حواست به خودت باشه همین. 

2742
2740
خداروشکر. سخت نگیر اصلا بیماری بدی نیست نسبت به خیلی از بیماری های پیشرونده دیگه

دارم پیر میشم از بس غصه خوردم احساس میکنم افسرده شرم همش دوست زل بزنم به یه گوشه همش تصویر چشماش میاد جلو چشمم همش صداش تو گوشمه بی صدا اشک میریزم نمیتونم داد بزنم غم بزرگ روی دلم مونده دلم میخواد داد بزنم و نمیتونم

دارم پیر میشم از بس غصه خوردم احساس میکنم افسرده شرم همش دوست زل بزنم به یه گوشه همش تصویر چشماش میا ...

وااای لوس نکن خودتو. زشته بخدا. خودتو درست کن. این همه ادم دارن با این همه بیماری های مختلف زندگی میکنن ام اس که از آسونتریناشه. ضعیف نباش

وااای لوس نکن خودتو. زشته بخدا. خودتو درست کن. این همه ادم دارن با این همه بیماری های مختلف زندگی می ...

اگه اون نباشه من چطور زندگی کنم 

اگه نباشه وقتی میگم مامانی کی بگه جان دلم 

اگه اون نباشه من چطور زندگی کنم  اگه نباشه وقتی میگم مامانی کی بگه جان دلم

یادم اومد شما رو. چرا نمیری پیش روانپزشک. وابستگیتون به مربی ورزشتون افراطیه و بیمارگونه س. اگه ازت دور بشه ضربه بدی میخوری. کنترلش کن 

یادم اومد شما رو. چرا نمیری پیش روانپزشک. وابستگیتون به مربی ورزشتون افراطیه و بیمارگونه س. اگه ازت ...

مگه دست خودمه نمیتونم کنترلش کنم اگه بهم اخم کنه دعوا راه ميندازم اصلا اوضاعم مناسب نیست هرروز باهاش دعوا دارم سر بی توجهی میگم اونطور که باید بهم توجه نمیکنی 

دلم هم براش تنگ میشه طاقت ندارم باهام قهر باشه 

2706