2733
2734
عنوان

جشن دندونی جوجمون😍😍عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2013 بازدید | 27 پست
https://s8.uupload.ir/files/dd0c6f09- b5ca-48c1-84eb-49f7cb45d64e_1uvc.jpeg کیک ...

مبارکه ❤

ای ننه‌ چه نازه😍❤

خدا حفظش کنه براتون🧿

اَزگرگ‌ بودن دَم‌ نزن..انسآنم‌گآهی‌ آرزوست..🦋گرگرآک سآبق🦎با‌نظر‌‌‌من‌مخالفی ‌نیازی‌به‌بحث‌نیست‌یواش‌بکش‌کنار✋😏خیلی مظلومانه‌ تعلیق شدم💔😂

وای خدااا چه نی نی نازییییییی دعا کن منم زودتر ی دونه از اینا تو بغلم بیاد🥺

خدایا ازت ممنونم که بعد کلی سختی کلی پیچ تاب زندگی کلی نا امیدی یهو شدی امیدمون و خودت راه برامون باز کردی بهم رسوندیمون🥺❤️ ازت میخوام بازم کنارمون باشی تا بتونیم زندگی  قشنگمون توی خونه خودمون کنار بچه هامون بسازیم ۰۰❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ای ننه زنده باشه.دختر من ده ماهشه هنوز در نیاورده یه فامیل رو گذاشته سرکار

بده عمه اش دست بکشه رو لثه هاش ما میگیم اگه عمه رست بزنه در میاد😅🤣

خدایا ازت ممنونم که بعد کلی سختی کلی پیچ تاب زندگی کلی نا امیدی یهو شدی امیدمون و خودت راه برامون باز کردی بهم رسوندیمون🥺❤️ ازت میخوام بازم کنارمون باشی تا بتونیم زندگی  قشنگمون توی خونه خودمون کنار بچه هامون بسازیم ۰۰❤️

انشالله جشن دامادیش😍

2740

من ندیدم☹️

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️