2733
2734
عنوان

جشن دندونی جوجمون😍😍عکس

2003 بازدید | 27 پست

همه عکسارو اپلود کردم الان لینکشو میزارم 

صبر کنید تا بزارم

البته الان نبود حدود ۲۰ روز پیش بود 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

مبارک باشه

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چ گوووگولی

📌سخت است! ولی تو باید حالت خوب شود .تو باید دوباره بلند شوی و روی پای خودت بایستی و تمام مسیر های نرفته را بروی و تمام کارهای نکرده را بکنی و قوی باشی و نشکنی و نیاز به هیچکس نداشته باشی .سخت است!  ولی تو باید تنهایی از پس همه چیز بر بیایی و همه چیز را درست کنی ، تنهایی با سپاه مشکلاتت بجنگی و تنهایی پیروز شوی.تو نمیدانی چه لذتی دارد آدمی قهرمان زندگی خودش شود و خودش برای مشکلاتش کافی باشد و از هیچکسی هیچ انتظاری نداشته باشد♻️💚🌱
2738

واییی چه خوشگل بودددد پسرتونن عاشقش شدمممم

اسم خوشگلش چیه!؟؟

هیچ وقت فکرش رو نمیکردم از دستت بدیم،هیچ وقت فکرش رو نمیکردم از دلتنگی تو زجه بزنم...،هیچ فکرش رو نمیکردم التماست کنم،که یه بار دیگه هم که شده صداتو بشنوم،هیچ وقت این روزایی که داریم بدون تومیگذرونیم رو فکرش رو نمیکردم،اینکه همیشه یه بغض مهمون گلوم باسه،....دلم برات خیلی تنگ شده،تهش یه جملستا،ولی با تک تک سلول های بدنم،با گوشت وپوست و استخونم،دارم درکش میکنم،دارم تحملش میکنم!دیدارم باهات شده به قیامتا💔🥀خودتم فکرش رو نمیکردی نه!؟میدونی وحید،دلم برای تک تک روزایی که اذیتم ومیکردی و جیغم رو درمیاوردی تنگ شده،دلم برا خندیدنات،برای اون دکلمه هایی که همیشه میخوندی،برای وقتایی که توماشیمت مینشستم و جز آهنگای تتلو چیزی گوش نمیکردی،برای وقتایی که سربه سرتک تک خونواده میزاشتی،،،،وحید.... تومثل داداشم بودیا...توعزیزترینم بودیا...خیلی دوست داشتم و دارم بی معرفت....😭🥀
2706