2737
2734
عنوان

خفن ترین نکات خونه داری و خوشمزه شدن غذت رو بگید🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 115 پست
چشم حتما فقط اینکه چجوری سبزی میشورین مثلا باید سبزی رو با اب بشورم یا با مایع لباسشویی یا ظرفشویی؟؟

الله اکبر مگه سبزی رو میشورن تمام ویتامین هاش به فنا میره دختر فقط با دست گلا رو بتکون کافیه 

از اون گلا من یه استفاده دیگه هم میکنم میتونی جمعشون  کنی دفعه بعد که مادر شوهرت اومد بریز توی خورشتش دیگه نمیاد یا خبرش میاد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقدر اشتباه کردم تا الان ک سبزی رو با گل میخوردم  حیف خیلی دیر گفتی    

مامانم میگه توی مایه کوکوسبزی ، یه قاشق ماست بریزی ، خیلی خوب میشه

لطفا واسه شادی روح عزیزای آسمونیم ، صلوات بفرستید  💔
2731
خب از من میپرسیدی بهت میگفتم منم تا قبل از اینکه بدونم اول  با جارو خاک انداز جمع میکردم بعد می ...

😂😂😂😂😂😂😂

لطفا واسه شادی روح عزیزای آسمونیم ، صلوات بفرستید  💔
2738
حتما چشم به راهم باش    

😁❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
خخخ نادرشوهرم چند صد کیلومتر دوریم😂

ببخشید که اینقدر شوخی کردم عزیزم تایپیکت رو به قهقرا کشوندم   

ولی جدای از شوخی چند تا نکته بلدم 

برای نگهداری طولانی مدت هویج توی یخچال حتی به مدت یک یا دوماه اول پوستشونو کامل بگیرید سر و ته هویج رو که عامل فساد و خرابی هویج هست کامل بزنید با آب سرد سرد بشورید با پارچه نخی کامل خشک کنید بزارید داخل کیسه فریزر یا ظرفی که روش نایلکس کشیده شده بزارید یخچال خیالتون راحت خراب نمیشه

برای خوش طعم شدن غذاهاتون یه فلفل دلمه ای کباب کنید پوستشو بگیرید داخل غذاساز میکسش کنید بریزید داخل ماهی تابه تفت بدید تا کامال آبش بره و حالت پودر مانند در بیاد موقع پخت غذا یه قاشق به غذا اضافه کنید 

برای اینکه گوجه ای که به غذا اضافه میکنید مزه آب نده گوجه رو داخل یخچال نگه داری نکنید و نزارید سرما بهش بخوره 

موقع گردگیری اسپری مخصوص گردگیری که استفاده می‌کنید مقداری مایع نرم کننده لباس بریزید تا مدت ها وسایلتون خاک نمیگیره و از گردگیری معاف هستید  

من یه بورک درست میکنم با مرغ و کاهو و پنیر پیتزا خ خوشمزه میشه ادویه اش جوز هندی میخک تخم شنبلیه خمیرش هم آرد و آب نازک باشه کنجدم برای روش با وردنه میزنم 

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)
2706