2737
2734

من خودم برای غذا👇👇

❤تو مواد دلمه یک قاشق شیره انگور میزنم بی شک امتحان کنید

❤از ادویه های مختلف استفاده میکنم ادویه زیاد دارم و دوست دارم همه ی ادویه ها رو امتحان کنم چون روی طعم غذا خیلی تاثیر داره

❤برنج کتم رو وقتی ک ابش خشک شد خواستم دم بزارم به ازاری هر یک لیوان برنج یک قاشق غ خ ماست میزنم ترجیها ترش نباشه عالیه میشه اصلا مزه ماست قالب نمیشه و برنج دون در میاد

❤پودر لیمو عمانی ک تلخ نباشه بگیرید برای قورمه و قیمه وقتی ک اماده شد بزنین و بعد هم بزنید یک عطری میده ک نگم

❤بچها سعی کنید از همدیگه یچیزایی یاد بگیرم من خودم همیشه از بقیه دوست دارم یاد بگیرم گارد نمیگیرم ک من بهترینم و وقتی امتحان میکنم همچی عالی میشه🤩🤩🤩

دوستای گلم شما هم بگین من حتما انجامشون میدم دستتون درد نکنه😙😙😙🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جارو برقی رو میزنم به برق بعد جارو میکشم خفن تر از این توی ذهنم نیومد    

وااااااییییی اینو باید حتما امتحان کنم قبلا خیلی سختم بود دونه دونه با انگشت جم میکردم مینداختم توکیسش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
2738

منم تو فسنجون شیره انگور و سرکه و رب انازر تنظیم میکنم میریزم خیلی خوشمزه میشه/ .یا توی سس ماکارانی ی حبه درشت  سیر رنده میکنم خیلی خوشمزه میشه /.یا توی خورشت الو اسفناج دوتا قاشق رب الوچه میزنم خیلی خوب میشه/بعضی وقتا یه قاشق ابلیمو و یه قاشق شکر ترکیب میکنم میریزم توی قیمه خورشتم خیلی خوشمزه میشه /اخر پخت خورشت بادمجون یکم دارچین میپاشم روش خورشته هم خوشعطر میشه هم خوشطعم  ....

فدات   آهان اینم بگم سبزی خوردن رو اول میشورم بعد میخوریم با گل و لای نمیخوریم همیچین کدبانوی ...

وای چقدر اشتباه کردم تا الان ک سبزی رو با گل میخوردم 

حیف خیلی دیر گفتی  

2706