2726
عنوان

حق طلاق فردا..

776 بازدید | 53 پست

سلام خانوما

شوهرم ادم پاکی ه دست بزن نداره اخلاقش خوبه.. اما موفق ازدواج سر چیزای مالی خیلی بم دروغ گفتن و همچی رو خیلی بالا گفتن اما بعدا زدن زیرش

و این زیر زدن باعث شده واقن به نون شبم محتاج شم منی که بشدت خانواده پولداری داشتم

ینی با حرفاشون مامان بابامم خر کردن 

حالا امشب دعوای شدیدی کردم سر اینک حتا ۲۰۰ هزار تومن پول ندارم کفش بخرم از بس قسط داری اما مامان بابات اون حقی ک گفتن میدن بهت و زیرش زدن..

حالا امشب بعد دعوا گفتم باید حق طلاق و بم بدی برا اولین بار گفت باشه همبن فردا میریم محضر حالا بنظ ...

میترسم قبح ش خ بریزه و دیگ ترس از دست دادن مو نداشته باشه

پس‌فردا تو دعوا بگه تو ک حق طلاق و داری برو بگیر راحت شیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میترسم قبح ش خ بریزه و دیگ ترس از دست دادن مو نداشته باشه پس‌فردا تو دعوا بگه تو ک حق طلاق و داری ب ...

اگه مشکلی نداره فقط مالیه چیکار کنه بیچاره؟اگرم نمیتونی قبول کنی کجداشو دیگه قبح نداره

هرچه دادم به اوحلالش باد

اون یک چیزی گفت تو چرا باور کردی. مردا بعد ازدواج به این راحتیا حق طلاق بده نیستن. در ضمن جرا یک حرفی میزنی که بعدا از بسش بر نیای و باعث ناراحتیتون بشه . حالا که شده جفتتون تلاش کنین زندگی و بهتر کنین

اگه مشکلی نداره فقط مالیه چیکار کنه بیچاره؟اگرم نمیتونی قبول کنی کجداشو دیگه قبح نداره

اخه موقع خاسگاری میگفتن این ملک و اون ملک برا پسر مونه 

و هزار تا این حرفا

بعد ازدواج همه رو زدن زیرش ب حدی ک میگن اصن ما نگفتیم

البت شوهرم قبول داره ک گفتن، ولی میگ چکار کنم وقتی نمیدن

شوهرم براشون کار کرد یکسال، حق شو ندادن میگن کاری نبوده

حالا امشب بعد دعوا گفتم باید حق طلاق و بم بدی برا اولین بار گفت باشه همبن فردا میریم محضر حالا بنظ ...

عزیرم دو مدل حق طلاق داریم اینو محضردارها به زنا نمیگن چون همه طرف آقایونن.. حواست باشه ذکر کنه حق طلاق با مهریه.. در غیر اینصورت مهریه بهت تعلق نمیگیره

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
نباید دروغ میگفتن ولی کاریه که شده دیگه  الان بدبخت چه کنه که نداره؟؟؟؟ اگه واقعا نمی‌خوای با ...

مبخام باش زندگی کنم ولی نه انقد محتاجانههه،،

زورم میاد نمیره حق شو بگیره

جوری شده ک دیگ خودشم برا خودش حقی قابل نیس

مامان باباش نمیدونی چ زبونی دارن 

اخه موقع خاسگاری میگفتن این ملک و اون ملک برا پسر مونه  و هزار تا این حرفا بعد ازدواج همه رو ...

خوب بدبخت چیکار کنه پدر و مادرشو بکشه . قبلش باید محکم وایمیستادین تا قبل عقد هر کاری گفتن انجام بدن 

اون یک چیزی گفت تو چرا باور کردی. مردا بعد ازدواج به این راحتیا حق طلاق بده نیستن. در ضمن جرا یک حرف ...

از خونواده ای بودم ک بهترین هتل ها و رستوران ها رو میرفتم،، اما الان حتی ی روسری نمیتونم بگیرم

خ دلمو شکستن با دروغ هاشون

2706