2737
2739
عنوان

شیر دهی

59 بازدید | 10 پست

خانوما من وقتی شیر میدادم به پسرم از اون یکی سینم شیرم سر میرفت منم میریختم تو شیشه شیر میدادم به به پسرم برای همین رفتم شیر دوش برقی گرفتم که یه سینمو که میخوره اون یکی رو بدوشم بعدا بهش بدم و الان به یه بحرانی بر خوردم 😐عادت کرده به شیشه شیره 😐میارمش جلو سینم یه ذره سینمو میگیره بعد گریه میکنه😬بنظرتون با شیر دوش برقی بدوشم شیرم خشک میشه؟خیلی کلافه شدم اصلا راهنمایم کنید☹️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوست من فقط ۶ ماه تونست بدوشه بده شیرش خشک شد دکتر گفته بود مک زدن نوزاد باعث فعال موندن غدد شیری میشه بخاطر اون خشک شده

منم موقع شیر دادن به پسرم همین مشکل تو رو دارم بخاطر اون همیشه یه دستمال تمیز میزارم روسینم و هر روز عوضش میکنم

خوش به حالت این همه شیر داری بله  دوشیدن زیاد شیرو کم میکنه فقط باید بچه مک بزنع باید سعی کنی به هر دو عادت کنه وگزنع کم کم سینه رو پس میزنه من به هر دو پسرم به هر دو عادتشون دادم شیرم کمه مجبورم شیر خشک کمکی بدم

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738

دردنمیکنه؟ بچت چندوقتشه؟ من ۱۹روزه زایمان کردم سینه هام تیر میکشن ونوکشون زخمه هیچ جوره خوب نمیشه با شیردوش دستی میدوشم اما میریزم بنظرت منم باشیشه بدم؟اخه حس میکنم شیرم کمه،واسه پسرم سینه هام شدید سفت وپرشیر بودن اماالان شله وباشیردوش ۳۰میل اینا میشه میدوشم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
نه اصلا خشک نمیشه 

شیر خشک میشع عزیرم بچع باید مک بزنه در کنارش بدوشی زیاد میشه ولی اکع فقط بدوشی رفته رفته کم میشه حتی زیاد از حد دوشیدنش رو هم دکترا توصیه نمیکنن

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍