2733
2734
عنوان

نی نی یار شب

302 بازدید | 26 پست

@نی_نی_یار_شب    

سلام عزیزم شبتون بخیر 

صفحه پیام های خصوصی تو گوشی خودم باز نمیشه ولی از گوشی همسرم که میام باز میشه

مشکلش چیه؟

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرورگرتو عوض کن

باشه امتحان میکنم عزیزم ممنونم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2731
سایت مشکل داره

برای شما هم همینطوریه،

سلام سایت مشکل فنی بزودی رفع میشه

بله ممنونم ازتون

2738
من با گوشی گاهی بالا نمیاد با لب تاب میام بالا میاد 

بله خیلی ممنونم

بله خیلی ممنونم

برای آخرین پیام های دریافتی می تونین از این جا برید:

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=11121626&slug=اگر-به-خاطر-مشکل-سایت-نمی-تونی-وارد-قسمت-پیام-ها-بشی

💚💚💚بعضی ها هم هستن برای درمان بیماری شون خامگیاهخوار 💚میشن.یک سری انجمن های خامگیاهخواری توی اکثر مراکز استان ها هست.هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم. 💞💞💞
برای آخرین پیام های دریافتی می تونین از این جا برید: https://www.ninisite.com/profile/forum/topic? ...

عزیزدلم زحمت کشیدب ممنونم ازت

عزیزدلم زحمت کشیدب ممنونم ازت

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

💚💚💚بعضی ها هم هستن برای درمان بیماری شون خامگیاهخوار 💚میشن.یک سری انجمن های خامگیاهخواری توی اکثر مراکز استان ها هست.هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم. 💞💞💞
2706