2726
عنوان

نی نی یار شب

302 بازدید | 26 پست

@نی_نی_یار_شب    

سلام عزیزم شبتون بخیر 

صفحه پیام های خصوصی تو گوشی خودم باز نمیشه ولی از گوشی همسرم که میام باز میشه

مشکلش چیه؟

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرورگرتو عوض کن

باشه امتحان میکنم عزیزم ممنونم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2728
سایت مشکل داره

برای شما هم همینطوریه،

سلام سایت مشکل فنی بزودی رفع میشه

بله ممنونم ازتون

من با گوشی گاهی بالا نمیاد با لب تاب میام بالا میاد 

بله خیلی ممنونم

بله خیلی ممنونم

برای آخرین پیام های دریافتی می تونین از این جا برید:

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=11121626&slug=اگر-به-خاطر-مشکل-سایت-نمی-تونی-وارد-قسمت-پیام-ها-بشی

هر کس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. درخواست دوستی رد می کنم. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
برای آخرین پیام های دریافتی می تونین از این جا برید: https://www.ninisite.com/profile/forum/topic? ...

عزیزدلم زحمت کشیدب ممنونم ازت

عزیزدلم زحمت کشیدب ممنونم ازت

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

هر کس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. درخواست دوستی رد می کنم. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2706