2737
2734
عنوان

نظرتون این دلیل کافیه برا طلاق ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2505 بازدید | 149 پست

من بابام و مامانم مشکل و دعوا داشتن و دارن ولی بخودم میگم اگه جدا میشدن چقدر برای من بد میشد چون من بابامم با همه اخلاقای بدش خیلی دوس دارم

یموقع ناراحتی مادرم میدیدم و اون موقع مجرد بودم میگفتم چرا جدا نشدی خودتو بیچاره کردی ولی الان که بچه دارم کاملاً درکش میکنم

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خیلی چرا که نه حتما طلاق بگیر بچه های بی نوا رو بی پدر کن 

همچین پدر بیشعوری نباشه بهتره

مطمئن باش که مهرت نرودازدل من                                 مگرآن روز که درخاک شود منزل من
2731
2738

الان شوهرت بخاد طلاقت بده خودتو میکشی که طلاقت نده😅

وقتی به هدفم رسیدم این آهنگو با صدای خودم استوری میکنم 😎امشب دلم میخواد تا فردا مِی بنوشم من ،زیباترین جامه هایم را بپوشم من😊😍با شوق بی حد باغچه هایمان را صفا دادم 💃امشب تا میشد گل توی گلدون جا دادم ،بعد از جدایی ها، آن بیوفایی هااااا فرداااا تو می آییییی تو می آییییی😍😍😍😍😍😍😍از خونه ما ناامیدی ها سفر کردهههه😍😭گویا دعاهایِ منِ خسته اثر کرده😭😭من لحظه هارا میشارم تا رسد فرداآن لحظه های خوب در آغوش گرفتن را بعد از گسستن ها آن دلشکستن هااا فردا تو می آیی😍😍😍
یعنی بچه انقدر مهمه ک آدم خودشو زجر بده؟ یادمه خودم ب مامانم گفتم چرا از بابا طلاق نگرفتی وقتی انقد ...

بخدا دوتا بچه نیم شیرو عزیزم ما نزاییدیم خودت دنیا اوردی مسئولیتشم خیلی مهمه گردن کسیم هست که دنیا اوردشون وقتی ادم یه مسئولیت انقد سنگین رو دوششه یعنی از خودش باید بگذره تا حد امکان :-\و الان دلیل شما برای گذشت از حق بچها ناکافیه 

شوهرم ی مدت پیشمون نبود اولش بچه بزرگم بی قراری میکرد، بهونه باباشو میگرفت، اواخر یادش رفته بود ک با ...

حالا فکر کن برعکس شه و شوهرت بچه ها برداره بهت نده بده ننه اش اجیش یا جاریت نکه داره 

اون موقع چی 

بازم طلاق میگیری 

خیلی پرروئه، تازه توقع داره با این همه خستگی کار شبشم رو ب راه باشه، شوهر من فوق العاده پررو و پر تو ...

ععییی خیلی پروعه ک این .خدا ب دادت برسه سومیو هم داره همت میکنه بکاره 🤣 فقط همین خدمتو بلده ولی ی درصدم ب جدایی فکر نکن بگو همینه ک هس بیشتر ازین درتوانم نیست.خداتم شکر کن 

2706