2703
2553
عنوان

نظرتون این دلیل کافیه برا طلاق ؟

2502 بازدید | 149 پست

شوهرم اصلا اصلا تو خونه بهم کمک نمیکنه دو تا بچه نیم شیر دارم، و کلیم فحشم میده ک چرا خونه مرتب نیس، خستم کرده از بی احترامی هاش کلافه ام

احساس میکنم دوسش ندارم، بود و نبودش تو خونه یکیه

آره خیلی چرا که نه حتما طلاق بگیر بچه های بی نوا رو بی پدر کن 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این روزا کمتر مردی دیگه اخلاق داره، منم شوهرم خیلی اذیتم میکنه رسما جار میزنه که دوسم نداره ، بخاطر ...

یعنی بچه انقدر مهمه ک آدم خودشو زجر بده؟

یادمه خودم ب مامانم گفتم چرا از بابا طلاق نگرفتی وقتی انقدر اذیتت میکنه

2714

یهو نرو دنبال راه آخر

مشاور برین با بزرگترا صحبت کنید

باهم صحبت کنید توجیهش کن...

ولی جوریم نشه ک ب بیچارگی عادت کنید و بگین ولش کن مردا همینن و خودتونو گول بزنید

اول سعی کنید اصلاحش کنید

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

باهم صحبت کنید

یه پرستار کودک بگیر و راحت

baby is Loding,please waiteمادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2706