2733
2734
عنوان

نظرتون این دلیل کافیه برا طلاق ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2505 بازدید | 149 پست
من با دوتا بچه پشت سر همی درسم ول کردم شوهرم همش تو مغازس اصن کمک نمیکنه یعنی اصن شبا دیر میاد هیییی ...

شوهر من همه اش تو خونه ست کارش اینه ک ب وکیلا کمک میکنع هر چند وقت ی بار ی لایحه می‌نویسه و پول میگیره، همه اش تو خونه گوشی تو دستشه و فیلم نگا میکنه و بازی میکنه خیلی کم میره بیرون از خونه

آخه خودش اصلا زیر بار نمیره رفتیم مشاوره میگه دوستم گفته برام بخر، منم براش خریدم کاندوما مال من نبو ...

غلط کرده هول عوضی ‌....

مطمئن باش که مهرت نرودازدل من                                 مگرآن روز که درخاک شود منزل من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی اگه کمک کنه سختمون میشه

خب کار شوهرامون سخته و دیگه توقع ازش نمی‌کنیم با وجود اینکه خودمم شاغلم ولی کار اون خیلی سختتره .خب گناه دارن اونا هم.بعدم برای فامیل ما اینطور جا افتاده کار کردن مرد رو تو خونه زیاد جالب نمیدونن

2738

میگن کار بیرون مال مرد هست کار خونه برای زن.البته درکتون میکنم کمک مرد میتونه دلگرمی آدم باشه و زندگی رو شیرینتر و راحت‌تر کنه ولی تو فامیل ما بیشتر اینطوریه که کار تو خونه نمیکنن.بخوای هم نمیکنن عادت کردیم دیگه

شما از اول کاری تربیت شدین مثل من ناز پرورده نبودی

بخدا نازپرورده هم بودم ولی الان متاهل شدی و مادر مسئولیت پذیرفتی شرایط مثل قبل نیست به نظر من تلاش کنی موفق میشی.شوهرت هم سعی کن همراه خودت کنی اما از خودتم دورش نکن

آره خیلی چرا که نه حتما طلاق بگیر بچه های بی نوا رو بی پدر کن 

سلام خدا قوت شوهر تو که به خاطر تو گذشت کرد وتوهم وگذشت کن.واز خانواده اس گذشت کن باهاش حرف بزنم.فقط کافیه با مردا آروم حرف بزنی نرم می شن

سلام.میخام به عنوان مرد راهنمایی کنم.سوال اول شغل شما چیه دقیق؟سوال دوم حقوق ماهیانتون چقدر؟سوال سوم از حقوقتون به شوهرتون میدین چقدرشو اگه میدین یگین؟

این ۳ تا سوالو جواب بدین تا بگم چه خبر؟:::::

2706