2726
عنوان

دندون خراب

94 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها احساس میکنم دندون دختر سه ساله ام اندازه سره سوزن داره خراب میشه بنظرتون ببرم دندون پزشکی میشه کاری کرد که فعلا بیشتر از این خراب نشه

آره ترمیم میکنن بعدهم واسش فلورایدتراپی انجام میدن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر من ٣/٥ سالشه دو تا دندون خراب داره، بردم متخصص كودكان  ولي همكاري نكرد. تو اين سن يا ...

آره منم بیهوشی رو شنیدم ولی خب دندون دخترم خیلی خراب نیست که بیهوش بشه...خرابیش خیلی سطحیه

آره منم بیهوشی رو شنیدم ولی خب دندون دخترم خیلی خراب نیست که بیهوش بشه...خرابیش خیلی سطحیه

موضوع اينه كه تو اين سن بچه ها همكاري نميكنند! دكتر بهم گفت فقط يكي و دو درصد بچه ها اونم ديگه خيلي عاقل و نميدونم اروم باشند اجازه ترميم ميدن! خوب بالاخره امپول بي حسي زده ميشه، ولا اقل دقيقه كار ميخواد و اونم كار حساسي هست با كوچكترين تكان خدايي نكرده زبان يا دهانش زخم ميشه

موضوع اينه كه تو اين سن بچه ها همكاري نميكنند! دكتر بهم گفت فقط يكي و دو درصد بچه ها اونم ديگه ...

واقعا خیلی سخته دندون درست کردن حالا باید ببینم کی میتونم ببرمش دندون پزشکی دکتر ببینه