2737
2739
عنوان

استانداردهای زیبایی کدوم شهر ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 49 پست
شیراز چیش مثلا؟  یا همون تهران هم خیلی معمولی هست کدوم مدرن

شما جاهای مدرن تهران نرفتی دیگه چی بگم 

شیراز شهر زیباییه من هربار سفر کردم لذت بردم هم از بافت قدیمی شهر هم از بافت مدرنش

دیبی جان من پگاهم ؛ اگر با کاربری دیگه هستی پیام بده دلم برات تنگ شده):
شما جاهای مدرن تهران نرفتی دیگه چی بگم  شیراز شهر زیباییه من هربار سفر کردم لذت بردم هم از باف ...

فکر نمیکنم تو قرن ۲۱ تهران جای خیلی مدرنی در سطح جهان به حساب بیاد که کسی که از کشور دیگه ای بخواد بیاد شگفت زده بشه از مدرنیته بودنش... عادی هست‌..‌‌. بافت مدرن شیراز هم نمی‌دونم منظورت چیه... خب کل دنیا پیشرفت کرده، واقعا از نظر مدرنیته چیز عجیب غریبی وجود نداره

امضا ندارم اثر انگشت زدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نمیکنم تو قرن ۲۱ تهران جای خیلی مدرنی در سطح جهان به حساب بیاد که کسی که از کشور دیگه ای بخواد ب ...

من و استارتر هم از شگفت زدگی حرفی نزدیم سوال رو یکبار دیگه بخون

مقایسه بین شهرهای ایران بود و جواب هم مسلما اول تهران بعد شیراز و کیش و تبریز و چندتا کلانشهر دیگه هست

دیبی جان من پگاهم ؛ اگر با کاربری دیگه هستی پیام بده دلم برات تنگ شده):
اونم ب برکت اثاریه ک از قبل مونده ن چیزی ک جدید ساخته باشن

نه شهر سازی هم خوب بوده حالا نمیخوام از شیراز خودمون تعریف کنم پارتی نشه اما خدایی باغها و مکانهای با صفای شهری زیاد داره اصفهان هم همینطور حتی بافت تاریخیش هم همه سلیقه ای پوشش مده چه اونایی که تاریخ نگارن چه ادمهایی که طبیعت و فضای سبز دوست دارن 

2731