2733
2739
عنوان

استانداردهای زیبایی کدوم شهر ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 49 پست
تبریز واقعا فوق العادس،بین شهرایی ک سفر کردم

وای من رفتم خیلی دوسش داشتم😍 عاشق مردم و شهر شدم ولی بعد سرسبزیش درحد انتظارم نبود شاید چون خیلی سفرمون کوتاه بود وقت نشد همجا ببینم ولی حس کردم بافت شهر خیلی به شیراز نزدیکه  از نظر بناها میگم نه مردمش یکم اصفهان از شیراز و تبریز بالاتر نیست؟ خودم شیرازیم اصفهانی نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اردبیل هم خانمای خوشگلی داره خیلی سفیدان که البته جزو همون ترک ها حساب میشن

خانوما رو نمیگه

فضای شهر رو داره میگه😐😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728

ببین ایران همه جاش اکی هس. من تبریزم میگن تبریز رتبه داره. ولی یه سرچ بزن متاطق جنوب. توی جهان دو سه تا جا هس که تلاقی کویر و دریاس که یکیش تو شیلی هس یکیش تو ایران. کوه های ادویه ای و رنگی جنوب. بیا شمال تالاب ها چمخاله و .... . ولی حیف که همگی مورد بی لطفی قرار گرفتیم‌ . اگر ایران اونجور که لایقه مسئولا میرسیدن الان تک تک شهرای ایران قطب گردشگری جهان بود‌.

یه روز دوتا برادر میرن سفر کاری. زن برادر اولی هرچی شوهرش پول میفرست خرج خودش و پوشاک میکرد و به خودش میرسید.زن برادر دومی همه پولارو خرج خونه میکرد دکور انچنانی میخریدبه تمیزکاری میکرد ولی براخودش قناعت میکرد. بعد شوهرا از سفر میان. برادر اولی میبینه واااای زنش عین پری دریایی میمونه موهای خوشرنگ پوست و اندام عالی باخودش میگه حیف نیس همچین ملکه ای رو تو این خونه فقیرانه نگه دارم؟ میره براش خونه عالی میخره و عین پرنسس نگهش میداره.  و اما برادر دومی! میبینه خونه عین قصر شده.لوستر پرده انچنانی ولی زن عین کنیز میمونه موهای پریشان و لباسای وارفته. با خودش میگه حیف نیس تو همچین خونه خوشگلی یه زن بیریخت زندگی کنه؟ پس میره طلاقش میده و یه زن خوشگل میاره😐 زنی که خرج داره ارج داره.turk girl
🫤🫤🫤🫤شهرسازیو گفتا اسی

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  
من تهران زندگی میکنم اما خارجیها شیفته اصفهان و شیراز هستن، من با توریستهای زیادی صحبت کردم مخصوصا ا ...

اونم ب برکت اثاریه ک از قبل مونده ن چیزی ک جدید ساخته باشن

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2740
خانوما رو نمیگه فضای شهر رو داره میگه😐😐

اشتباه خوندم

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  

رشت خیلی قشنگیه شهر زنده و پر رنگ و لعاب

اشتباه خوندم

عزیزم😁

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
وای من رفتم خیلی دوسش داشتم😍 عاشق مردم و شهر شدم ولی بعد سرسبزیش درحد انتظارم نبود شاید چون خیلی سف ...

سلیقه ایه ولی خب من تبریز و دوس داشتم،اره قبول دارم زیاد سرسبز نیس

من تهرانم

اونم ب برکت اثاریه ک از قبل مونده ن چیزی ک جدید ساخته باشن

شهرسازی ایران مخصوصا کلان شهرها افتضاحه، مهندسین طراز اول امریکایی ساخت و ساز تهران رو بسیار بسیار بد و خطرناک میدونن مخصوصا مناطق مرفه نشین ۱ و ۲ و ۳ چون هیچکدوم اصولی و طبق استاندارد ساخته نشده و سلیقه اونها با ما کاملا متفاوته، اونها اعتقاد دارن باید اصالت بنا و فرهنگ به اضافه رعایت نکات ایمنی حفظ شه که متاسفانه در تهران چنین چیزی نیست ولی شهرهای دیگه باتوجه به اینکه تراکم جمعیت و ساخت و ساز کمتره میشه گفت از تهران بهترن و حتی چشم نواز تر هستن.