2737
2739
عنوان

استانداردهای زیبایی کدوم شهر ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 49 پست

خب تهران که خیلی شهرسازی پیشرفته و مدرنی داره بعضی مناطقش و بهترین معماران ایران طرح هاشون جمع شدن تو تهران

به جز تهران شیراز هم خیلی زیباست

کیش و تبریز هم خوبن

دیبی جان من پگاهم ؛ اگر با کاربری دیگه هستی پیام بده دلم برات تنگ شده):

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم تبریز و همون آذربایجان چون ترکا بینی خوبی دارن و سفیدن کلا خوشگل ان .

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  
2731
خب تهران که خیلی شهرسازی پیشرفته و مدرنی داره بعضی مناطقش و بهترین معماران ایران طرح هاشون جمع شدن ت ...

شیراز چیش مثلا؟ 

یا همون تهران هم خیلی معمولی هست کدوم مدرن

امضا ندارم اثر انگشت زدم
2740

همدان

همدان

همدان

وبازم

همدان😍

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

اردبیل هم خانمای خوشگلی داره خیلی سفیدان که البته جزو همون ترک ها حساب میشن

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  

من شهرای زیادی نرفتم ولی بین تهران و کیش و قشم و یزد و اصفهان و چندتا شهر دیگه 

شیراز و انتخاب میکنم چون بالا و پایینش قشنگه 

همیشه پر از گله 

تبریز هم بین عکسایی که دیدم فوق العادست 

براور سرود زندگی🌻🤍.                                                    خدا بهمون لیاقت بده محب واقعی حضرت فاطمه باشیم 🖤                 
فکر کنم تبریز و همون آذربایجان چون ترکا بینی خوبی دارن و سفیدن کلا خوشگل ان .

🫤🫤🫤🫤شهرسازیو گفتا اسی

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖