2752
2734
عنوان

ذکر چله دعا هرچی دارین بهم بگین لطفاا از چه ذکری حاجت گرفتین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 43 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
 ۷ حمد خوندم ب نیت سلامتیشون

مررسی دورت بگردم 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
فداتشم

خدانکنه 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
ختم ۱۴۰۰۰ یا جواد الائمه ادرکنی چند بار ازش برای شفای چندتا بیمار حاجت گرفتم

خداروشکررررررر هزاران مرتبه❤❤❤❤😍😍😍😍😍

منم بیمار دارم گلم 🥺 تاپیکامو بخون......

خواهری ی عمر دعات میکنم حاجت بگیرم واس شفاش ‌.

عزیزم ۱۴ هزار رو چند بار خوندی ؟؟ مریض هات لاعلاج بودن ؟؟؟ بعد چ مدت شفا گرفتن

خطاب به تمام خستگان جهان ؛ باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد 🌸💞💌  اللهم صل علی محمد و آل محمد
خداروشکررررررر هزاران مرتبه❤❤❤❤😍😍😍😍😍 منم بیمار دارم گلم 🥺 تاپیکامو بخون...... خواهری ی عم ...

سلام عزیزم ممنونم😘😘😘

حال مادرم خیلی بد بود خیییلی بعد من ختم نه روزه رو برداشتم ک توی ماه رجب بود قبل از ولادت امام جواد تا روز ولادت هر روز یه تعداد میگفتم تا شد ۱۴۰۰۰ و روزی ک این ختم تموم شد ب چشم دیدم ک حال مادرم چقدر تغییر کرد

دوبار دیگه هم این ختمو برا دونفر از اقوام بدون اینکه بدونن برداشتم و خداروشکر خطر اصلی رفع شد

شما هم میتونید این ختمو نه روزه بردارین یا حتی روزی ۱۰۰۰ تا بگین ک میشه دو هفته

روزی ۷۰ حمد هم خیلی خوبه و دعای توسل هم هر روز

انشاالله بحق میوه دل امام رضا خدا به مریضتون شفای عاجل و کامل بده منم ۷ حمد براشون میخونم دوست عزیزم

سلام عزیزم ممنونم😘😘😘 حال مادرم خیلی بد بود خیییلی بعد من ختم نه روزه رو برداشتم ک توی ماه رجب بو ...

قربونت بشم من الهی ... فدای دلت بشم ... مرسی که این همه تایپ گردی دردت ب جونم .. همین الان داشتم نماز میخوندم نماز حاجت روز ۵ شنبه هنوز سجادم پهنه ... بحق اقا امام حسین رو سفید بشی در هر دو دنیا

خطاب به تمام خستگان جهان ؛ باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد 🌸💞💌  اللهم صل علی محمد و آل محمد
قربونت بشم من الهی ... فدای دلت بشم ... مرسی که این همه تایپ گردی دردت ب جونم .. همین الان داشتم نما ...

خواهش میکنم عزیزم کمترین کاری بود ک میتونستم انجام بدم

ممنون از دعات دوستم😘😘 هزار برابرش برگرده ب خودت