2733
2739
عنوان

نوزاد ۳ماهه

169 بازدید | 13 پست

سلام 

پسرم دقیقا ۳ماهشه

اما هنوز چیزی رو با دست نمیگیره حتی دستش رو هم سمت جغجغه یا اشیا نمیبره فقط چیزی که صدا داره بهش نگاه میکنه با تعجب و گاهی بهش میخنده

بچه های شما چند ماهگی اجسام رو میگرفتن؟

یه مورد دیگه هم خودشو هنوز به سمت بالا نمیکشه

وقتی میخوابه تلاشی نمیکنه گردنشو بلند کنه از روی بالشت.من چون پسر اول ۹ سالشه جیزی یادم نیست

لطفا راهنماییم کنید

زوده نگران نباش

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بچه ندارم اما سه ماهگی خیلی زوده عزیزم حداقل پنج ماهگی به بعد باید این اتفاق براش بیفته که بتونه چیزی و بگیره 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 

زوده اگه دست و پاشو حرکت میده مشکلی نداره اجسام زوده بگیره  خودت بگیر بده دستش ببین تکون میده ولی زوده 

سلام عشق های من باور کنید من نه اسم خودم و شوهرم رضا و پروانه ، نه نی نی یارم 👩‍💻😳؛نه حس شیشمی ام🥴 ؛نه علم غیب دارم🤓؛نه جادوگرم👹؛نه کارگردانم👨‍💼؛نه بالا دستی ها هم دستم👸 ؛نه از دنیای دیگه اومدم🧚‍♀️؛نه فضایی ام 👽🧞‍♂️؛نه ترسناکم 🧟‍♀️؛نه روحم👻 ؛نه جنم👿 😂😂😂😂😂😂فقط مثل خودتونم این تهمت ها چییه میزنید و لقب ها رو بهم میدین 😂😂😂خب بابا من عضویتم مال ۹۷ بوده ولی وارد سیستم نشده بودم اسم رمز عبورمو یادم رفته بود وقتی این ماه وارد شدم در خواست رمز عبور دادم وارد شدم دوباره ازم اسم کاربری میخواست و منم اینو زدم و همه براشون سوال شد اینم دلیلش عشقولیا 😍😍😍🤗
2738
فک کنم بالای ۵ماهگی ،الان فقط باید گردن گرفته باشه بچت

بله گردن‌ میگیره طوری که بغلش میکنم گاهی نیاز نیست پشتشو بگیرم و تقریبا خودشو نگه میداره

اما گاهی هم لق میزنه

پسر منم ۳ ماهشه فقط بعضی وقتا سر میخوره از بالشت میافته کارای دیگه رو نمیکنه

اره اگر بالشتش یه مقدار بلند باشه سر میخوره

حتی شب که عمودی میخوابونم صبح ۹۰درحه چرخیده🤣