2733
2739
عنوان

به نظرتون نباید میرفتم؟

295 بازدید | 17 پست

امروز رفتم با شوهرم اون خونمون که تهرانه  واسه  تمیزکاری و جمع‌و جور کردن و اینا چون یه سری از لوازم بزرگ جهیزیه‌م اومده گفتیم بچیینیم اونجا  تا بعد ببریم اون‌یکی خونه

حالا شوهرم خودش کاری نمیتونست بکنه و زیادکمکی هم نکرد به هرصورت برای جا‌به جایی کارگر گرفتیم ولی من گفتم  هم خودم باشم  یه دستی به خونه میکشم هم بهتره دیگه

حالا مامانم میگه نباید میرفتی اصن تمیز‌کردن اونجا کار تو نبوده  

باید میگفتی بیاد کارگر بگیره  وسایلو ببره 

خودشم یه جوری جاشون بده دیگه اینجوری خودتو ضایه کردی 

ولی خواهرم میگفت نه اوکیه و بالاخره خونه ی خودتم هست و اصن باید میرفتی چرا همیشه فقط اون(شوهرم) باید همه کارارو بکنه و همه چیز وقتی میری  حاضر باشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه اتفاقا رفتی بهتره .شوهرت هم از اول متوجه میشه تو کارا همراهش هستی و باید نظرت رو بپرسه .

اره دقیقا خودمم نظرم همین بود  دیگه ادم خجالت میکشه  وقتی طرف همه کارارو بکنه الان که مثلا یکم از لحاظ جسمی اسیب دیده‌ست  حتی نری کمکش دیگه خیلی بده 

2740
وا خونه خودته دیگه اگه خیلی پرنسسی و پولداری بزرگ شدی اره مامانت راس گفت اگه نه خیلی حرفش اشتباهه

نه بابا پرنسسی و پولداری چیه   همه چیز عادیه 

مامان من فقط جبهه گررفته که از همین اول کاری مسئولیت این چیزا رد قبول نکن  داری ارزش خودتو میاری پایین و اینا

مادرت اصلا بزرگ منش نیست عاقلانه رفتار نمیکنه از اون مادرایی که دخالت میکنن زندگی بچه رو تلخ میکنن

نمیدونم شاید اینجوری باشه خودمم نظری ندارم

ولی میترسم حتی بعد از عروسی هم که میزم یه سهر دیگه اصن  هی گیر بده  وغر بزنه که چرا دوری چرا دیر به دیر میای حتما شوهرت نمیزاره 

اگر اونقدر بزرگ شدی که تشکیل خانواده بدی، باید نظر و عقیده خودتم داشته باشی، حالا یکی دو ماه دیگه که ازدواح کنی قراره خدمه داشته باشی، یا همه کارهای خونه را همسرت انجام بده؟! فقط همسرتون بدونه باید کارگر بگیره برای کارهای تميز کاری اساسی کافیه، پنجره و دیوار تميز کردن و اینا

نمیدونم شاید اینجوری باشه خودمم نظری ندارم ولی میترسم حتی بعد از عروسی هم که میزم یه سهر دیگه اصن & ...

واي از دست این‌ مامانهای کنترلگر، ببخشید بفهمید کجا حرف منطقی ميزنه کجا داره غر میزنه

2706