2733
2734
عنوان

هزینه باشگاه ندارم

473 بازدید | 72 پست

هزینه باشگاه ندارم چجور لاغر شم 🥲🥲🥲🥲🥲

زندگی جرم داد لطفا با من کل کل نکن اگه دیدی عکس گذاشتی نظر ندادم بدون زشتی ولی روم نشده بگم 😐من عاشقم لطفا برای رسیدنمون یه صلوات بفرس 🥲💔🌷مرسییییییییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در خانه

ورزش

کالری کم تر از کالری مورد نیازت تو برنامه بزنی میاره

دانشجوی تربیت معلم💖بی صبرانه منتظرم به بچه ها درس بدم مهمتر از همه درسا درس زندگی 😍بی ارزش ترین نوع افتخار،افتخار به داشتن ویژگی هایی است که خود انسان در داشتنشان هیچ نقشی ندارد مثل چهره،قد،رنگ چشم،ملیت،ثروت خانوادگی و...از چیزهایی که خودتان به دست اورده اید حرف بزنید مثل انسانیت ،گذشت،مهربانی ،صداقت و ادمی را ادمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است...❤به امید یک کشور ازاد که به خانوم ها ارزش بده به امید روزهای خوب که همه از رفاه اقتصادی برخوردار باشن پدری که شرمنده خانوادش نشه روزایی که شادیامون زیاده و غم و غصه هامون کم🌻
منم ندارم.  قدوزنت چقدره

۱۶۵ 

۷۰

زندگی جرم داد لطفا با من کل کل نکن اگه دیدی عکس گذاشتی نظر ندادم بدون زشتی ولی روم نشده بگم 😐من عاشقم لطفا برای رسیدنمون یه صلوات بفرس 🥲💔🌷مرسییییییییی
در خانه ورزش کالری کم تر از کالری مورد نیازت تو برنامه بزنی میاره

تاثیر رو مطالعه نداره؟ اخه کنکوریم

2738
من73م وقد166. آرزومه 55یا حتی60بشم.  حتی 65م بشم از خوشحالی بال در میارم😭

🥲منم 

کالری شماری کن بابرنامه زیره و  روزی یه ساعتم پیاده روی تضمینی لاغرمیکنی

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
بچه ها من قدم ۱۵۹ هست چندکیلو بشم خوب و نرماله حالا خیلی هم باربی نه ولی خوبه؟؟؟

۵۷

سلام عزیزم قیمتشو پرسیدی ؟؟ میشه بگی چه قدر شده ؟؟

ماهی ۳۰۰ ۴۰۰ بعضیا هم ۷۰۰

2706