2737
2739
عنوان

هزینه باشگاه ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 72 پست
من امروز ششصدتا حلقه زدم. حلقه رو سعی کنید یاد بگیرید برا اب کردن پهلو و یکم شکم عالیه خصوصا پهلو

چرا من لاغر نمیشم بالاش پس

زندگی جرم داد لطفا با من کل کل نکن اگه دیدی عکس گذاشتی نظر ندادم بدون زشتی ولی روم نشده بگم 😐من عاشقم لطفا برای رسیدنمون یه صلوات بفرس 🥲💔🌷مرسییییییییی
میگن سنگینا زودتر و بهتر نتیجه میده

من ک میترسم برادیسک خطرناک یاشه و یبار زدم خورد رو سینه ی پام بشدت درد گرفت 

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچم الرژی داشت تا ماه قبل خیلی از میوه غذاهارو نمیتونستم بخورم بخاطر شیرم الان هزار مرتبه شکر بهتره ...

میفهمم عزیزم خواهرمم اینشکلیه سعی کن هفت قاشق برنج بخوری قطش نکن چون موهات میریزه

زندگی جرم داد لطفا با من کل کل نکن اگه دیدی عکس گذاشتی نظر ندادم بدون زشتی ولی روم نشده بگم 😐من عاشقم لطفا برای رسیدنمون یه صلوات بفرس 🥲💔🌷مرسییییییییی
2731
چرا من لاغر نمیشم بالاش پس

حلقه وزن کم نمیکنه کاهش سایز میده فقط. 

کاهش وزن با کاهش کالری و افزایش سوخت و ساز بدنه. 

راستی من یکم کمکاری تیرویید دارم دارو نمخورم احساس میکنم برا اونه که وزنم پایین نمییاد

میفهمم عزیزم خواهرمم اینشکلیه سعی کن هفت قاشق برنج بخوری قطش نکن چون موهات میریزه

دیگه نمتونم برنج بخورم از گلوم پایین نمیره بخدا. گاهی وقتا که بچم الرژی میداد مجبور بودم برنج خالی بخورم

وزن ۷۵ بودم الان شدم ۷۰ تقریبا قد ۱۵۹ ۳۶ سال استخون بندی متوسط

حداقل وزن 48K حداکثروزن63K وزن ایده آل58K کالری مصرفی1732/اضافه وزن:7K.شاخص توده بدنی27

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
2740
من فقط میخام پهلوهام آب بشه دیروز شروع کردم ب حلقه زدن الان انقد بد کبود شده پهلوم جرعت ندارم بزنم د ...

حرفه ای ها هم نباید ۳۰ دقیقه بزنن یابیشتر

دیگه نمتونم برنج بخورم از گلوم پایین نمیره بخدا. گاهی وقتا که بچم الرژی میداد مجبور بودم برنج خالی ب ...

گنا داری عزیزم🥺خب چند ماهشه از شیر نمیتونی بگیریش؟

من ۱۲۰۰ کالری نهایت میخورم تازه عذاب وجدان میگیرم گاهی هزارتا میخورم اره بنظرم ۵۸ برای من عالیه ...

بنظرخودمم کالری شو اشتباه حساب میکنه .