2733
2734

ببین از لحاظ قانونی همسر می‌تونه مانع کار یا تحصیل همسر بشه.  من یکی از دوستانم شوهرش شکایت کرد که مانع ادامه کارش بشه ولی دادگاه رد کرد درخواستشو.

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از خواستگارم خواستم حق تحصیل و شاغل شدن بهم بده اما قبول نکرد گفت میتونی دانشگاه بری اما نیازی به ...

طرف خواستگاره انقد خودشو صاحب اختیار میبینه ببین بعدا چکار میخواد بکنه... مگه مجبوری باهاش ازدواج کنی؟ تو هم میگفتی نیازی نمیبینم در مورد من تصمیم بگیری

گرچه اگرم قید شده باشه  شوهرع چن وقت بعد ازدواج میزنه زیرشو دختره اگه بخواد این کارارو کنه اذی ...

به خاطر همین چیزا باید حق طلاق رو هم گرفت 

به نظرم دختر باید طوری ازدواج کنه که بتونه مهریه و نفقه نخواد اما همه‌ی حق‌ها رو مثل حق تحصیل و اشتغال و طلاق و خروج از کشور رو بگیره 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2728
باید بهش میگفتی اصلا نیاز تو ببینی ! حق اشتغال و تحصیلی حق طبیعیه هر زنی هست  حالا یه قانون م ...

ببین عزیزم 

همه موقع خواستگاری جنتلمن هستن و هر چی بگی می گن چشششششم 

مهم بعدشه که تو عمل چی از آب در بیاد

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
دختر داداشم چن روز پیش عقدش بود تو محضر نوشت ادامه تحصیل میخوام گواهینامه رانندگی بگیرم  هر چیز ...

من تمام حقوق رو گرفتم وقتی گفتم حق رانندگی هم میخوام گفت جمهوری اسلامی اجازه رانندگی به زن رو داده هیچ مردی نمیتونه مانع بشه و ثبت نکرد جلوی تمام فامیل اینو گفت:)

شما مثل اینکه بهتری گلم😅

عزیزی😂😂😘

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740
واسه همیناس یه سریا خودشونو جر میدن مهریه قضیه اش جدا  اما حق طلاقو حق تحصیل و حق رفتن به خارج ...

حق طلاقو کمتر کسی میده

ولی حق تحصیل رو باید گرفت

اگه میخوای ادامه تحصیل بدی مجبورش کن وگرنه بعدا نمیتونی دیگه کاری کنی

میخوام ادامه تحصیل بدم گفت خودم حمایتت میکنم واسه دانشگاه رفتن

اما گفتم حق ادامه تحصیل رو ثبت کنیم گفت لازم نیست و قبول نکرد

یعنی بخوایم بریم دانشگاه میگن شوهرت بیاد رضایت بده؟

به هیچ وجه!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ببین عزیزم  همه موقع خواستگاری جنتلمن هستن و هر چی بگی می گن چشششششم  مهم بعدشه که ...

میدونم اونوموقع همه جنتلمن هستن 

بهتره همه خواسته های زن تو عقد نامه ثبت بشه 

اینا میگن قانون طرفدار مرد هست 

من میگم حالا قانون مزخرف ما یه چیزی میگه که باید اصلاح بشه 

میگم اون عقل منطق اون خواستگار یا شوهر کجاست که یک زن از حق طبیعی خودش منع نشه !

مگه میخواد خیانت کنه یا آدم بکشه ؟ 

میخواد مثل همه آدما درس بخونه بره سر کار

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️سلام ! خوش اومدین به امضای من 💐 از اینکه وقت میزارید و امضای منو میخونید ممنونم ، یک دنیا سپاس بیکران تقدیم شما 💐❤️من میدونم که گاهی تو بعضی تاپیک ها با حرفام دلتونو میشکنم ولی باور کنید هیچی ته قلبم نیست بیشتر حرفام یا از سر دلسوزیه یا واسه کمک کردن به شما ❤️ میام تو تاپیک هاتون حرفاتونو میشنوم ، درد دلاتون میخونم ، من دو تا گوش شنوا دارم واسه شنیدن غصه ها و خنده هاتون ❤ البته من سعی میکنم در تاپیک هایی که تخصص ندارم شرکت نکنم 💐لینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر👇💜https://www.aparat.com/v/3Lfog ❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ(خداوندا به شماره آنچه که علم تو به آن احاطه دارد بر فاطمه و پدر و همسر و فرزندان او درود فرست.)❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع) است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح _۱، ما تورا پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است) تاریخ از امشب تحت فرمان حسین (ع) است❤ الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین ❤به نام خاک دیار خدا به نام نجف ، به نام حضرت سلطان دین امام نجف(ع) ❤️ به نام خاک زمینی که جمع اضداد است ، که پادشاه وگدا میشود غلام نجف ❤️ دلیل خلقت عالم ، دلیل خلق زمین به احترام علی(ع) بود ، احترام نجف ❤️گمان کنم که خدا از ازل به دست خودش ، نوشته واژه ی الله را به بام نجف ❤️علی (ع)است کعبه ی دلها که واجب است تو کنی سجده در تمام نجف ❤️ در آرزوی غبارش بمیر چون که خدا به دست فاطمه (س) داد اختیار شاه نجف (ع) ❤️ سلام کرده همه ی عالم به سوی نجف ولی میرسد به کربلا سلام نجف ❤️اگه از امضام خوشت اومد ازت میخوام با اون دل پاکت برام دعا کنی عاقبت بخیر بشم ❤ برای سلامتی و ظهور  امام زمان (ع)دعا کنید 🙏ان هذا القران یهدی للتی هی اقوم و یبشر المؤمنین الذین یعملون الصالحات ان لهم اجرا کبیرا (اسرا _۹،بدرستی که این قرآن مردم را به طریقی که راست ترین و استوارترین طریقه است هدایت می کند و مؤمنانی را که عمل شایسته انجام می دهند، بشارت می دهد که پاداش عظیمی برای آنها خواهدبود).❤️ الیس الله بکاف عبده(زمر_۳۶، آیا تنها خدا برای بنده اش کافی نیست ؟!)
ن نمیتونه چنین گهی بخوره

اتفاقا این گوه براشون مثل آب خوردنه خیلیارو دیدم با هوش واستبداد بالا ولی شوهر مانع تحصیل شده قانون نکبتمون این اجازه رو به مردهای بی جنبه داده متاسفانه و هر خانمی بخواد باید حتما موقع عقد کتبا قید کنه 

گرچه اگرم قید شده باشه  شوهرع چن وقت بعد ازدواج میزنه زیرشو دختره اگه بخواد این کارارو کنه اذی ...

اینو بگم

اگر تو عقدنامه ذکر شده باشه ذره ای ارزش و اعتبار نداره

این چیزی ک میگن باید بگیرید ب صورت ثبت در دفتر اسناد رسمیه،الزامااااا باید ذکر شه وکالت بلاعزل،نه وکالت خالی

باید متنو بدید وکیل براتون تنظیم کنه

خود اونا ک اونجان مخالفن معمولا و متنشو پر از شبهه تنظیم میکنن و بعد راحت میشه فسخش کرد،لطفا وکیل بگیرید

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
شنبه عقد میکنیم اما قبول نکرد این حقوق رو بهم بده

اگه دانشگاه رفتن خیلی برات مهمه هنوز هم دیر نشده بیشتر رو این ازدواج فکر کن و دوباره ازش بخواه اینا تو محضر مکتوب قید شه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2706