2737
2739
دقیقا،نمیخوان هم اگاه بشن وقتی زن بالغ میاد میگه" چرا باید اول زندگی از طلاق حرف زد مگه جنگه؟" و ان ...

من خودم مجردم وقتی به مامانم میگم من موقع ازدواج حق طلاق میخوام واکنش جالبی نشون نمیده میگه من به طرف میگم تو دیگ این خون میجوشه حالا درسته به شوخی و با خنده میگه ولی خب این نشون میده واقعا هم واکنش خوبی نسبت به این موضوع نداره و من دیدم هم زن‌های فامیل رو تشویق میکنن نرن سمت طلاق متاسفانه طلاق همچنان تو جامعه ما تابوعه و بیشتر هم واسه زن‌ها تابوعه و وقتی زنی طلاق بگیره احتمال اینکه تو جامعه اذیت شه تهمت و درخواست‌های زشت بشنوه زیاده 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
من خودم مجردم وقتی به مامانم میگم من موقع ازدواج حق طلاق میخوام واکنش جالبی نشون نمیده میگه من به طر ...

درسته

ولی پیشنهادم اینه ک سمت مرد تعصبی نرید

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘