2733
2771
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 2118 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا نگو سریع بهت میگن طلاق باید بری پیش مشاور واسش، اگه مرد خوبیه و میشه بهش اعتماد میکرد میتونی ...

واقعا دیگه خوبو بدو نمیدونم ولی تصمیم دارم برم پیش مشاور و حلش کنم چون دارم نابود میشم 

میفهمم خیلی سخته و ازار دهنده خیانت دیدن و کسی تو زندگیت نیست و از شرایطط خبر نداره بهترین راه رفتن پیش یه مشاوره و ازش کمک بگیری چطور برخورد کنی با این موضوع

سکوت است و هوایی پر ز دردم چو برگ افتاده ای غمگین و زردم🍂

سلام عزیزم 

من جای شما باشم نمی بخشم چون آثار خیانت تو زندگی باقی می مونه و هیچ چیز مثل گذشته نمیشه و هیچ وقت اون اعتماد بر نمی گرده 

من شوهرم دو سال ازدواج کردیم خیانتی نکرده فقط تو گوشیش عکس بد دیدم به زور تونستم باهاش کنار بیام ولی خیانت چیزی نیست کنار اومد 

و احتمال اینکه اون فرد دوباره کارش تکرار کنه زیاد هست 

خلاصه اگه یه چت ساده یا یه عکس بود من بودم می گفتم زندگیت تباه نکن ولی این مسعله قابل بخشش نیست 

و اون آقا باید متوجه شه بعضی از اشتباهات قابل بخشش نیست 

وبه این فکر کن اگه اون آقا جای شما بود چیکار می کرد؟

امیدوارم تصمیم درست بگیری

مرد خوب خیانت میکنه اینطوری؟ دیگه چه اعتمادی می مونه این وسط

حرف شما درسته، ولی کلی مورد هم بوده چه زن چه مرد بعد خیانتشون بخشیده شدن و زندگیشون دوباره خوب شده، وقتی زندگی دوباره جون بگیره و خوب بشه بعد یکی دو سال خیانته هم کم کم از یاد میره، میدونم سخته خودمم اگه کسی بهم خیانت کنه دلم میشکنه طول میکشه که دوباره بهش اعتماد کنم و اصن بسنجم و ببینم میشه دوباره بهش اعتماد کرد یا نه

سلام عزیزم  من جای شما باشم نمی بخشم چون آثار خیانت تو زندگی باقی می مونه و هیچ چیز مثل گذشته ...

اگه شما اینکار در مقابل شوهرتون می کردید همه عالم متوجه می شدند خیانت کردید و از خونه پرتت می کرد بیرون 

ولی ما خانوما می بخشیم این آقایون خیانت حق طبیعی خودشون می دونن

2706