2737
2734
عنوان

من جواب این عوضیو چی بدم به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 57 پست

شمام می گفتی  اره راست میگی مثلا مام شما فوق العاده بد بوعه ،بو عرق میده

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من یکم خو وحشی دارم تو همچین شرایطی تا طرف و از وسط نصف نکنم آروم نمیشم 

خیلی شما مظلومی عزیزم ایشالا همیشه افراد خوبی توی زندگیت. قرار بگیرن که قلب پاک و مهربونت آسیب نبینه 🌷❤️

تو علاوه بر بی ادبی فضولم هستی من بازم تاپیک میزنم  مگه به تو ارتباطی داره!؟؟؟ اره صد در صد ...

مطمنی بیزبونی؟!؟؟؟

همین زبونو جلو اون دوستت هرج میکردی

حالام دلیل این حد از بی ادبیتو نمیفهمم از یه جا دیگه دلت پره میای ب. کسایی ک میخوان کمکت کنن میپری؟!؟ چی بگم اخع گفتم چنبار تاپیک اینو پشت هم میزنی 

بحثی ندارم واقعا

2728
من یه پست دیده بودم تو اینستا کسی که مسحره میشه سیندرلا بود کسی ک مسخره میکنه اناستازیا و خواهرش&n ...

ای خاهر 

اخه نمیدونی با چ اعتماد بنفسی میشینه و‌اظهار نظر میکنه 

منم‌منم داره

2740
اقا چ‌وقت ازادی دارید  کی با شما بود خانم؟؟!!

🤣جواب جاهلان خاموشیس 

بای

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 
چی بگم؟

ببین مهم نیس چی بگی فقط ی چیزی بگو‌ حتی شده پرت و پلا فقط جواب بده نریز تو خودت منم مث تو ام ازین ادما زیاد دیدم همیشه سکوت کردم ریختم تو خودت این امتحان زندگیم شده حالا هر ننه قمری میاد زر میزنه اولیش تو دبیرستان شد هیچی نگفتم بعد مربی عن رانندگیم بود هیچی نگفتم الان خواهرشوهرمه میدونم باید جواب بدم تا تموم شه این چرخه و بگذره کائنات ازین داستان ولی چون خواهرشوهره نمیتونم میفهمی چی میگم؟الان نسبت فامیلی دارم و نمیتونم برینم ب کسی چون همیشه رومون تو هم باز میشه ولی تو این ادمو دیگ‌نمیبینی برین بهش بره بزار تموم شه مگرنه این داستان هیییی کش پیدا میکنه 

ماشاالله بی زبون نیستی همینجوری جواب این کاربر و میدی همینجوری جواب اون دوستتو بده

خخخ جواب اونم داده 🤣❤

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 
شما ک از پس همه برمیای چرا اون زپرتی باعث گریه ات شده😁

والا همینو بگو

2706