2737
2734
عنوان

من جواب این عوضیو چی بدم به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 57 پست
خوب زبون داری که  با ه دوستتم همینجوری جواب بده گل

🤣

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😷😬😬😬الان میاد دعوام میکنه🤣🤣🤣

وایی😁

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 
2731
مطمنی بیزبونی؟!؟؟؟ همین زبونو جلو اون دوستت هرج میکردی حالام دلیل این حد از بی ادبیتو نمیفهمم از ی ...

گفتم ک علاوه بر ادب شما فضولم هستی

اینکه من چندتا تاپیک میزنم مگه به شما ارتباطی داره واقعا متوجه نمیشم

مگه من باید اجازه بگیرم چندتا تاپیک میزنم ک بااون بمن متذکر میشی ک واه جوابتو ک دادم چندتا تاپیک میرنی

من اختمالا بازم تاپیک پیرو‌این موضوع میزنم

پس شما یاد بگیر واسه خودت ارزش قایل باش واسه وقتت مخصوصا

دیدی تاپیک‌تکراریه شرکت نکن

به همین راحتی

بهش میگفتی آره کیف انتخاب کردنه من سلیقه ایه و دیگران رو ناراحت نمیکنه..ولی ک و نِ نَشُسته ی تو هم که بوش دانشگاه رو برداشته سلیقه ایه که همه مون رو داره زجر میده

همین حوالی
2740
بعضیا لات مجازین میدونی  من فقط پرسیدم چرا پشت هم یه تاپیکو زدی چون تو هرتاپیک بچه ها اومدن ...

منم ناراحت شدم از جوابشون ب شما

با اینکه تاپیک زدنش پشت هم نشونه استرس و مهم بودن موضوع براش بود اما خب صحبت کردن با اون لحن با شما درست نبود

پیش میاد شما ب دل نگیر😘