2737
2739
عنوان

من جواب این عوضیو چی بدم به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی.اینجور افراد چون خودشون اعتماد ب نفس ندارن اینکارا رو میکنن وگرنه ادمی ک عزت نفس داره اصلا ب رقتاربقیه بهانمیده حتی.شماهم یاجواب نده یا سری بعد بگو چه اتفاثی تو طندگیت افتاده ک اینقدر اعتماد ب نفست پایینه؟

2728

وا؟ گریه برای چی بود الان؟ به نظرم شما زیادی حساسی، شاید واقعا بدون منظور شوخی کرده باهات.. دوستا اینجوری هستن معمولا.. اما اگه خیلی حرفاش ناراحتت میکنه و نمیتونی جوابش رو بدی خیلی جدی بهش نگاه کن و سرسنگین شو باهاش، یه چندبار اینجوری برخورد کنی دیگه باهات شوخی نمیکنه 

اگر شما دنبال یه معلم زبان حرفه ای هستی و دوست داری پیشرفت کنی خوشحال میشم بهم پیام بدی.
اولا ک‌بشما چه؟ دوما ک‌بازم میرنم سوما ک‌واسه وقتت ارزش قایل باش تو تانیک تکراری نیا

چقدر بی ادبی من اون تاپیکت وقت گذاشتم جواب دادم
ب نطرم برگرد ی نگاه بنداز ب خودت حتما خوذتم مشکل داری با این برخوردت ک باهات اونجوری برخورد میکنن

و اینکه تاپیک تو فروم عمومی زدی پس حق نظر دارن همه 

2738
چقدر بی ادبی من اون تاپیکت وقت گذاشتم جواب دادم ب نطرم برگرد ی نگاه بنداز ب خودت حتما خوذتم مشکل دار ...

تو علاوه بر بی ادبی فضولم هستی

من بازم تاپیک میزنم 

مگه به تو ارتباطی داره!؟؟؟

اره صد در صد کانسپ این تاپیکا واسه تبادل اطلاعاته

و دریافت نظرات

اولا ک‌بشما چه؟ دوما ک‌بازم میرنم سوما ک‌واسه وقتت ارزش قایل باش تو تاپیک تکراری نیا

وا چه عصبی حتما یک رفتاری نشون دادی که اونم مورد تمسخر قرار داده تورو

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 
2706